Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club,Družstevná 575, 900 45, Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 08.07.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 05.07.2024 10:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 05.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bálintová Adela | 16.05. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 140 | |||||
2 | Danišová Sára | 10.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | |||||
3 | Debnárová Lucia | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 92 | |||||
4 | Faguľová Nela | 16.06. 2024 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
5 | Gombarček Rebeka | 08.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
6 | Gregušová Marína | 23.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | |||||
7 | Halecká Ema | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
8 | Hamranová Nela | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Spartak Komárno | 199 | |||||
9 | Havrlentová Tamara | 15.05. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
10 | Hlubíková Hana | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
11 | Humajová Aneta | 12.06. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 113 | |||||
12 | Chopovdia Nikol | 10.05. 2024 | 2012 | M-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
13 | Jablonská Adela | 01.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
14 | Jánošíková Diana | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
15 | Križanská Michaela | 12.05. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
16 | Kubišová Tamia | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | |||||
17 | Kukučková Ema | 10.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
18 | Luciaková Nina | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
19 | Manová Miriama | 13.05. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
20 | Minarovičová Lea | 10.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | |||||
21 | Palečková Sofia | 13.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | |||||
22 | Pätoprstá Hana | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 99 | |||||
23 | Polláková Linda | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 140 | |||||
24 | Polláková Timea | 07.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | |||||
25 | Raymonds Emily Oluchi | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
26 | Remeníková Zara | 14.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
27 | Rodinová Viktória | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
28 | Škodáčková Kristína | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
29 | Škrabáková Victoria | 13.05. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
30 | Šujanová Lukrécia | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 228 | |||||
31 | Sukupčáková Melánia | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | |||||
32 | Šullová Linda | 17.05. 2024 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
33 | Talčíková Sofia | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
34 | Tanková Tiffany | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 78 | |||||
35 | Vargová Vanesa | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
36 | Vráblová Viktória | 14.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 228 | |||||
37 | Židková Miroslava | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 228 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kabátová Tamara | 08.05. 2024 11:25 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
2 | Lyžičiarová Radoslava | 27.05. 2024 11:02 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
3 | Marhevková Michaela | 02.06. 2024 15:09 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | 169 | |||||
4 | Pavlová Stasiya | 21.05. 2024 13:35 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | |||||
5 | Poľanská Andrea | 08.06. 2024 13:57 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice |