Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | ALLIANZ CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 03.07.2024 | Termín do: | 05.07.2024 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 02.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 02.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Benejová Lea | 08.05. 2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 179 | |||||
2 | Bérešová Barbora | 03.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
3 | Boyko Viktoriia | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
4 | Černakovičová Nela | 04.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 155 | |||||
5 | Dzurillová Barbora | 05.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | |||||
6 | Farkašovská Karla | 04.06. 2024 | 2013 | M-d | TKM Betliar | 207 | |||||
7 | Futášová Zara | 05.05. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
8 | Hajdučková Stella | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
9 | Horvátová Alexandra | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 46 | |||||
10 | Chmelíková Elena | 27.05. 2024 | 2012 | M-d | TC 92 Levoča | ||||||
11 | Chylová Lucia | 10.05. 2024 | 2014 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
12 | Kaľavská Ema | 13.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
13 | Kleščová Nela | 12.06. 2024 | 2014 | De-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
14 | Lacová Nela | 10.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
15 | Lopuchovská Michaela | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | |||||
16 | Lübecková Tereza | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
17 | Machavová Mia | 14.06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
18 | Malegová Lenka | 12.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
19 | Micháliková Natália | 09.06. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | |||||
20 | Minichová Natália Megan | 30.05. 2024 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | |||||
21 | Pavlová Stasiya | 17.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | |||||
22 | Pelle Jázmyn | 12.06. 2024 | 2014 | De-d | TKM Betliar | ||||||
23 | Poľanská Andrea | 27.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
24 | Sabolová Emma | 09.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 38 | |||||
25 | Saloky Scarlett | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 47 | |||||
26 | Štefaňáková Alica | 27.05. 2024 | 2012 | M-d | TC 92 Levoča | ||||||
27 | Tomaščinová Timea | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | |||||
28 | Tomášová Lea Olívia | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
29 | Tomaszová Dominika | 03.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 207 | |||||
30 | Vasiľová Dorothy | 16.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Madliaková Lenka | 11.06. 2024 22:20 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 82 |