Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100009 - TK Nová Dubnica | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P. O. Hviezdoslava 2, 018 51 Nová Dubnica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 08.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Šobáň | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908/731772, | |||
Kontakt e-mail: | petersoban4@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 05.07.2024 10:00 | miesto konania |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 05.07.2024 10:00 | miesto konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 09.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Beňová Adela | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | ||||||
3 | Bérešová Barbora | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
4 | Blašková Nikola | 10.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | |||||
5 | Böhmová Olívia | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
6 | Böhmová Sofia | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
7 | Bolebruchová Emma | 07.05. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
8 | Boyko Viktoriia | 11.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
9 | Brozová Dorota | 08.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||||
10 | Červená Nikol | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 42 | |||||
11 | Červená Zoja | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | |||||
12 | Domaracká Viktória | 12.06. 2024 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | |||||
13 | Erbanová Nina | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
14 | Franeková Tamara | 16.05. 2024 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca | ||||||
15 | Hajdučková Stella | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
16 | Hortová Viktória | 26.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||||
17 | Janáková Zoe | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | |||||
18 | Jánošíková Diana | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
19 | Karáčoňová Linda | 02.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||||
20 | Kukosová Alžbeta | 12.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Púchov | 228 | |||||
21 | Luciaková Nina | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
22 | Machavová Mia | 06.05. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
23 | Manová Miriama | 13.05. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
24 | Micháliková Natália | 09.06. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | |||||
25 | Mrážiková Nataša | 16.06. 2024 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | ||||||
26 | Ňačiková Michaela | 16.05. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
27 | Nemcová Lilien | 25.05. 2024 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | |||||
28 | Novotná Nikol | 20.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
29 | Pučanová Liliana | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
30 | Raymonds Emily Oluchi | 17.05. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
31 | Rodinová Viktória | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
32 | Ščibranová Adela | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
33 | Tarasovičová Tamara | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
34 | Ukropová Nina | 09.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | |||||
35 | Vráblová Viktória | 14.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 228 | |||||
36 | Weissová Simona | 10.06. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | |||||
37 | Žilinčíková Zoe | 12.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Saloky Scarlett | 16.06. 2024 12:21 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 47 |