Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/38A, Banská Bystrica, 974 04 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Maxim (C) | |||
Termín od: | 28.06.2024 | Termín do: | 01.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Labaš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944112385, | |||
Kontakt e-mail: | martin.labas@baseline.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 27.06.2024 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 27.06.2024 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 12.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Beličáková Alica | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | |||||
3 | Bérešová Barbora | 28.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
4 | Böhmová Olívia | 29.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
5 | Böhmová Sofia | 29.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
6 | Bolebruchová Emma | 19.05. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
7 | Boyko Viktoriia | 01.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
8 | Černá Ema | 02.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
9 | Černáková Hana | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | |||||
10 | Dzurillová Barbora | 05.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | |||||
11 | Fialová Tamara | 04.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | |||||
12 | Futášová Zara | 28.04. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
13 | Gajdošechová Karin Júlia | 01.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
14 | Goffová Sarah | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | |||||
15 | Gróf Isabella | 06.06. 2024 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | |||||
16 | Grujbárová Stela | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 179 | |||||
17 | Hajdučková Stella | 30.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
18 | Halecká Ema | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
19 | Hanková Viktória | 03.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | |||||
20 | Holecová Chiara | 03.05. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | |||||
21 | Janáková Zoe | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | |||||
22 | Jánošíková Diana | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
23 | Jedináková Nina | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | |||||
24 | Kaľavská Ema | 29.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
25 | Kašparová Hanka | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 43 | |||||
26 | Kellner Viktória | 16.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
27 | Keršáková Jana | 18.05. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | |||||
28 | Košíková Emma | 05.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Partizánske | 124 | |||||
29 | Krčíková Nikola | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 95 | |||||
30 | Kukučková Ema | 10.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
31 | Kuti Franciska | 28.04. 2024 | 2013 | M-d | TK SAAG Šahy | ||||||
32 | Lopuchovská Michaela | 02.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | |||||
33 | Luciaková Nina | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
34 | Lukáčiková Lea | 02.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
35 | Lyžičiarová Radoslava | 13.05. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
36 | Madliaková Lenka | 30.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 82 | |||||
37 | Machavová Mia | 29.04. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
38 | Micháliková Natália | 13.05. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | |||||
39 | Minichová Natália Megan | 04.05. 2024 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | |||||
40 | Mojžišová Ela | 30.05. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | |||||
41 | Moussa Elissa | 22.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 68 | |||||
42 | Mutkovičová Amia | 28.04. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
43 | Ňačiková Michaela | 30.04. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
44 | Paučová Veronika | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
45 | Pučanová Liliana | 10.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
46 | Remeníková Zara | 29.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
47 | Ščibranová Adela | 29.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
48 | Šimová Anabela | 29.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
49 | Slezáková Nathalie | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 169 | |||||
50 | Sliacka Nela | 15.05. 2024 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 76 | |||||
51 | Šramková Mia | 30.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 72 | |||||
52 | Tokárová Simona | 05.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | |||||
53 | Tomášová Lea Olívia | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
54 | Turoňová Tamara | 01.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 91 | |||||
55 | Valentová Lea | 03.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | |||||
56 | Valičeková Viktória | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | |||||
57 | Varga Christina | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
58 | Vargová Vanesa | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
59 | Vasiľová Dorothy | 16.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
60 | Vozárová Anna | 03.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
61 | Weissová Simona | 01.05. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čellárová Lea | 06.05. 2024 08:10 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
2 | Haríková Ema | 26.05. 2024 18:23 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | |||||
3 | Lübecková Tereza | 06.06. 2024 12:43 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
4 | Marhevková Michaela | 02.06. 2024 15:09 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | 169 | |||||
5 | Pajtášová Sára | 12.06. 2024 11:39 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
6 | Saloky Scarlett | 16.06. 2024 12:13 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 47 | |||||
7 | Vančová Martina | 27.05. 2024 13:41 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 228 |