Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100095 - TK TENNis FUN B.Bystrica | |||
Názov turnaja: | TENNIS FUN CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Trieda SNP 53 Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.06.2024 | Termín do: | 30.06.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Ivan Uram | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915086665, | |||
Kontakt e-mail: | ivouram@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | 29.06.2024 10:30 | Tr. SNP 53, B.B. |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | 29.06.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Britaňáková Liliana | 08.05. 2024 | 2015 | De-d | TK Ratufa Levice | ||||||
2 | Čellárová Lea | 30.05. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
3 | Červencová Sofia | 04.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Žilina | ||||||
4 | Gánoczi Elizabeth | 03.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
5 | Havelková Laura | 08.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
6 | Kubizniaková Zuzana | 11.05. 2024 | 2014 | De-d | TK SAAG Šahy | ||||||
7 | Kučerová Martina | 17.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Hriňová | ||||||
8 | Langošová Sára | 01.05. 2024 | 2015 | De-d | Tenis Komplex Košice | ||||||
9 | Maďarová Zuzana | 13.05. 2024 | 2015 | De-d | TK Zlaté Moravce | ||||||
10 | Machavová Mia | 29.04. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
11 | Messinger Nina | 29.04. 2024 | 2015 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
12 | Miklošová Ema | 10.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
13 | Mudičková Terézia | 03.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Ružomberok | ||||||
14 | Palacková Diana | 12.05. 2024 | 2014 | De-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | ||||||
15 | Pollák Elisabeth Zara | 14.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
16 | Remeníková Zara | 30.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
17 | Schedlingová Michaela | 08.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
18 | Schrotterová Marianna | 06.05. 2024 | 2015 | De-d | TC PTA Liptovský Mikuláš |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Malinková Jana | 16.06. 2024 | 2015 | De-d | TC Topoľčany | ||||||
2 | Malegová Lenka | 16.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
3 | Pelle Jázmyn | 16.06. 2024 | 2014 | De-d | TKM Betliar |