Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TAPO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nabrežná 5 08001 Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.06.2024 | Termín do: | 01.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 28.06.2024 09:00 | TAPO |
dorastenky | 32 | 16 | - | 28.06.2024 09:00 | TAPO |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ambrózová Ela | 16.05. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||||
2 | Andrejková Sophia | 17.05. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
3 | Bereczková Lenka | 26.05. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | |||||
4 | Bojkunová Martina | 14.06. 2024 | 2009 | D-d | TJT Michalovce | 149 | |||||
5 | Demčáková Nella Sofie | 19.05. 2024 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | |||||
6 | Erdélyi Olívia | 11.05. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | |||||
7 | Grigeľová Emma | 14.05. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 339 | |||||
8 | Horňáková Zara | 15.06. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 261 | |||||
9 | Chovancová Laura | 12.05. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | |||||
10 | Kušnírová Lívia | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | |||||
11 | Kužilová Kristína | 14.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | 110 | |||||
12 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
13 | Lodová Lara | 12.05. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | ||||||
14 | Lukacková Nela | 11.05. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | ||||||
15 | Rišiaňová Bianka | 06.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | |||||
16 | Stanková Sophia Laura | 16.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
17 | Tarasseková Dominika | 14.06. 2024 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 288 | |||||
18 | Vasilisková Veronika | 08.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 155 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bohunčáková Stela | 25.05. 2024 15:08 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
2 | Olexová Alexandra | 14.06. 2024 17:30 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 344 |