Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 18.06.2024 | Termín do: | 20.06.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 17.06.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 17.06.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Bab Viktória Terézia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
2 | Hamar Chanel | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 45 | ||||
3 | Hlucháňová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
4 | Skládalová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | ||||
5 | Úradniková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | ||||
6 | Gašparíková Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | ||||
7 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
8 | Holkovičová Karolína | 31.10.2025 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | ||||
9 | Chrenková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | ||||
10 | Juričkovičová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Stupava | 118 | ||||
11 | Janotková Valéria | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | ||||
12 | Juričkovičová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | ||||
13 | Diková Kristína | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | ||||
14 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | ||||
15 | Michalková Alžbeta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | ||||
16 | Cvíčelová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | ||||
17 | Kapráliková Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | ||||
18 | Slobodníková Terézia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | ||||
19 | Remenárová Liana | 31.10.2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 160 | ||||
20 | Černáková Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | ||||
21 | Balážová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 182 | ||||
22 | NVK | Šramková Mia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | ||||
23 | NVK | Chamillová Karolína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||
24 | NVK | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | ||||
25 | USP | Raymonds Emily Oluchi | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | ||||
26 | NVK | Vozárová Anna | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||
27 | USP | Molnárová Nela | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Jednotka Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beskydová Adela | 25. 05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | |||||
2 | Turčányová Miroslava | 24. 04. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
3 | Horváthová Mária | 22. 04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | |||||
4 | Petrovičová Lara | 22. 04. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 257 | |||||
5 | Čačková Natália | 02. 05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 257 | |||||
6 | Turčányová Alexandra | 24. 04. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
7 | Laššová Gréta | 18. 04. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
8 | Dedíková Nela | 17. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
9 | Bolebruchová Emma | 06. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | ||||||
10 | Lyžičiarová Radoslava | 14. 05. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | ||||||
11 | Chopovdia Nikol | 25. 04. 2024 | 2012 | M-d | TA Edmund Pavlík Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kadlečíková Diana | 10. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bálintová Adela | 30. 05. 2024 16:08 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
2 | Blašková Nikola | 04. 06. 2024 13:29 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | ||||
3 | Capandová Alexandra | 11. 06. 2024 06:34 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
4 | Dzurillová Barbora | 29. 05. 2024 07:44 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | ||||
5 | Erbanová Nina | 07. 06. 2024 22:39 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | ||||
6 | Forgáčová Nela | 12. 06. 2024 16:26 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | ||||
7 | Gajdošechová Karin Júlia | 10. 06. 2024 15:13 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
8 | Gažová Anabela | 31. 05. 2024 09:21 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
9 | Górna Adela | 27. 05. 2024 13:01 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | ||||
10 | Halecká Ema | 10. 06. 2024 21:34 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
11 | Haríková Ema | 10. 05. 2024 20:03 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | ||||
12 | Holincová Nikoleta | 14. 06. 2024 15:41 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
13 | Jeric Hana Tereza | 04. 05. 2024 15:50 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | ||||
14 | La Rosa Sara | 14. 06. 2024 13:04 | 2012 | M-d | TK Žilina | 194 | ||||
15 | Rišková Amélia | 13. 06. 2024 17:27 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | ||||
16 | Ščibranová Adela | 06. 06. 2024 12:09 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
17 | Tajtáková Izabela | 13. 06. 2024 15:18 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | ||||
18 | Takáčová Nina | 10. 06. 2024 07:17 | 2011 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
19 | Vargová Vanesa | 12. 06. 2024 21:28 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | ||||
20 | Zemanová Tatiana | 13. 06. 2024 19:40 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
21 | Židková Miroslava | 11. 06. 2024 18:15 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 |