Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 22.02.2020 | Termín do: | 25.02.2020 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 02. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 21.02.2020 10:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Hasaj Ján, ZVR: Šramková Lucia
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Cíleková Laura | ||||
6:4 6:1 | |||||
2. | Baraniaková Terézia | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Gemzická Adela | ||||
6:2 3:6 7:5 | |||||
4. | Vancelová Zuzana | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Baraniaková E. Baraniaková T. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Nováková V. Žabková K. | ||||
6:1 6:3 | |||||
4. | Čuboňová Ž. Mihálová S. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Kerdíková S. Ferencová V. | |||
6:0 6:2 | |||||
6. | Babíková N. Potičná V. | 16 8 SF F | |||
7. | Karasová E. Cíleková L. | ||||
6:3 6:1 | |||||
8. | Pavlechová K. Šurinová S. | 16 8 SF F | |||
9. | Vallová M. Vatlavicová M. | ||||
6:1 6:1 | |||||
10. | Koppová N. Mravcová E. | 16 8 SF F | |||
11. | Gemzická A. Vancelová Z. | ||||
6:3 6:3 | |||||
12. | (3-4) | Švorcová K. Krivosudská L. | 16 8 SF F | ||
13. | Šimonová N. Kamenská C. | ||||
6:3 6:0 | |||||
14. | Kalašová Z. Gedayová M. | 16 8 SF F | |||
15. | Petrovičová N. Kovarčíková K. | ||||
skr | |||||
16. | (2) | Vighová N. Mayerová M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Baraniaková Ema | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
2 | Kerdíková Sandra Mária | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 25 | ||||
3 | Baraniaková Terézia | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
4 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
5 | Vancelová Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 34 | ||||
6 | Krivosudská Lucia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 35 | ||||
7 | Zelinová Tereza | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Žilina | 36 | ||||
8 | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
9 | Babíková Noemi | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
10 | Vighová Nelly | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 41 | ||||
11 | Kratochvílová Karin | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 47 | ||||
12 | Ferencová Veronika | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 49 | ||||
13 | Mihálová Slávka | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
14 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | ||||
15 | Čuboňová Žofia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
16 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
17 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
18 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
19 | Cíleková Laura | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
20 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | ||||
21 | Galovičová Laura | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 93 | ||||
22 | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 94 | ||||
23 | Hubinská Mária | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 96 | ||||
24 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
25 | Veličová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 100 | ||||
26 | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | ||||
27 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 105 | ||||
28 | Danišková Kristína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
29 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 114 | ||||
30 | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 117 | ||||
31 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | ||||
32 | Šimonová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | ||||
33 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | ||||
34 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 126 | ||||
35 | Daňková Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
36 | Podolcová Viktória | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
37 | WC | Mudranincová Sofia | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | |||
38 | USP | Polakovičová Adela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | |||
39 | STZ | Brandisová Emma | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 156 | |||
40 | STZ | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 156 | |||
41 | USP | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | |||
42 | STZ | Dekanová Vanessa | 31.10.2024 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 164 | |||
43 | USP | Kutešová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 165 | |||
44 | USP | Vizváryová Veronika | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 175 | |||
45 | USP | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 275 | |||
46 | STZ | Vallová Marianna | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | |||
47 | STZ | Kovarčíková Katarína | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
48 | USP | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Grajciarová Nikola | 16. 01. 2020 | 2003 | Ž | Fresh club Zvolen | 180 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Sameliaková Klára | 09. 02. 2020 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 63 | |||||
2 | Nováková Vanessa | 22. 02. 2020 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 159 | |||||
3 | Michalčíková Bernadette | 15. 02. 2020 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 199 | |||||
4 | Simonová Sophia | 10. 02. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balus Irina | 19. 02. 2020 06:59 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 29 | ||||
2 | Barčíková Alexandra | 19. 02. 2020 17:44 | 2004 | Ž | TK Žilina | 22 | ||||
3 | Bučič Veronika | 20. 02. 2020 09:16 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
4 | Celušáková Nina | 19. 02. 2020 16:52 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 74 | ||||
5 | Čelustková Klára | 20. 02. 2020 11:32 | 2002 | Ž | TK 77 Skalica | 112 | ||||
6 | Cvanciger Lilly | 20. 02. 2020 14:18 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 71 | ||||
7 | Dičérová Ema | 20. 02. 2020 18:45 | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
8 | Dobrucká Natália | 21. 02. 2020 07:43 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | ||||
9 | Drugdová Salma | 20. 02. 2020 08:20 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 15 | ||||
10 | Feketeová Liliana | 19. 02. 2020 08:14 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 91 | ||||
11 | Gallová Anabela | 21. 02. 2020 08:09 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 165 | ||||
12 | Garguláková Barbora | 21. 02. 2020 06:45 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
13 | Gavalcová Terézia | 18. 02. 2020 10:17 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
14 | Haňdiaková Karin | 18. 02. 2020 22:43 | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 53 | ||||
15 | Hrabovská Karolína | 19. 02. 2020 14:05 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 118 | ||||
16 | Hradecká Lucia | 19. 02. 2020 15:32 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
17 | Kausichová Ema | 19. 02. 2020 12:56 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
18 | Klanduchová Michaela | 19. 02. 2020 18:58 | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 79 | ||||
19 | Knapová Tamara | 20. 02. 2020 21:05 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 13 | ||||
20 | Kolesárová Vanessa | 22. 02. 2020 09:14 | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | 170 | ||||
21 | Košecká Gabriela | 16. 02. 2020 21:21 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | ||||
22 | Košlíková Viktoria Dominika | 17. 02. 2020 15:00 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 170 | ||||
23 | Krajčovičová Ashley | 19. 02. 2020 07:12 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | ||||
24 | Kyseľová Nina | 28. 01. 2020 16:21 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 78 | ||||
25 | Lacková Viktória | 20. 02. 2020 13:53 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
26 | Lašáková Lilien | 10. 02. 2020 00:33 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 217 | ||||
27 | Martináková Alexandra | 19. 02. 2020 17:50 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 150 | ||||
28 | Mráziková Karolína | 19. 02. 2020 21:12 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
29 | Nádaská Laura | 21. 02. 2020 06:40 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
30 | Palkovičová Viktoria | 19. 02. 2020 21:15 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 148 | ||||
31 | Pavlasová Vanessa | 18. 02. 2020 23:05 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 347 | ||||
32 | Pavlíková Vladimíra | 19. 02. 2020 08:03 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
33 | Perháčová Terézia | 16. 02. 2020 10:07 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
34 | Pláteníková Ela | 11. 02. 2020 14:38 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
35 | Pleváková Ema | 17. 02. 2020 12:07 | 2003 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 70 | ||||
36 | Poldaufová Simona | 20. 02. 2020 14:11 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
37 | Provazníková Agáta | 20. 02. 2020 23:09 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
38 | Ptáčková Patrícia | 16. 02. 2020 17:17 | 2002 | Ž | AŠK Skalica | 67 | ||||
39 | Šabíková Ana | 19. 02. 2020 21:23 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
40 | Šafárová Sophia Sara | 19. 02. 2020 09:55 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 48 | ||||
41 | Surovčíková Nina | 19. 02. 2020 20:08 | 2006 | D-d | TK Žilina | 347 | ||||
42 | Svatošová Miroslava | 20. 02. 2020 04:06 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 77 | ||||
43 | Trebuňová Zuzana | 20. 02. 2020 21:47 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 38 | ||||
44 | Uličná Zuzana | 19. 02. 2020 12:42 | 2003 | Ž | VTC Pezinok | 170 |