Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110039 - 1.TC Humenné | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Chemlonská 2, Humenné | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 10.06.2024 | Termín do: | 14.06.2024 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší dorastenci | 48 | 24 | - | 09.06.2024 9:00 | Jánskeho 1, SNV |
mladšie dorastenky | 48 | 24 | - | 09.06.2024 9:00 | Jánskeho 1, SNV |
Poznámky:
UPOZORNENIE! Z technických príčin sa M SR dospelých uskutočnia v 1. TC Humenné (pôvodne NTC Košice)!
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Do štvorhry sa hráči/páry musia prihlásiť u usporiadateľa najneskôr do 10. 6. 2024 - mailom do 10.00 hod. alebo osobne do 12.00 hod.
Rozpis, organizačný výbor,
Rezervácia dvorcov na tréning a rozohrávku - 0948 022 273.
Ubytovanie: Hotel Alibaba, Humenné. Single room: 40 €, double room: 60 €, triple room: 100 €. V cene sú zahrnuté raňajky. Rezervácie: recepcia@hotelalibaba.sk
Nominačné kritériá na letné ME družstiev a jednotlivcov.
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | ||||
2 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | ||||
3 | Zavacký Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 19 | ||||
4 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | ||||
5 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | ||||
6 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | ||||
7 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | ||||
8 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | ||||
9 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | ||||
10 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
11 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
12 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
13 | Petráško Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | ||||
14 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | ||||
15 | NVK | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 51 | |||
16 | WC | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||
17 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | ||||
18 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
19 | NVK | Sloboda Leon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 62 | |||
20 | NVK | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | |||
21 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
22 | NVK | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | |||
23 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 71 | ||||
24 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
25 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
26 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | ||||
27 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | ||||
28 | NVK | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||
29 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | ||||
30 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | ||||
31 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 93 | ||||
32 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | ||||
33 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | ||||
34 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | ||||
35 | USP | Maruščák Tomáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 110 | |||
36 | NVK | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||
37 | WC | Čierny Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 116 | |||
38 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | ||||
39 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | ||||
40 | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 147 | ||||
41 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | ||||
42 | WC | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 171 | |||
43 | WC | Kollár Markus | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 181 | |||
44 | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 229 | ||||
45 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 250 | ||||
46 | USP | Panák Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | ||||
47 | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
48 | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Marko Martin | 20. 04. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
2 | Budoš Lukáš | 23. 04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||||
3 | Žlnka Andrej | 14. 05. 2024 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 157 | |||||
4 | Bariak Jakub Emil | 20. 05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 163 | |||||
5 | Krpelan Jakub | 18. 05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | |||||
6 | Gál Milan | 19. 05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
7 | Zeman Michal | 25. 04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | ||||||
8 | Dorko Ján | 22. 04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
9 | Kruksa Martin | 20. 04. 2024 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Suchánek Adam | 29. 05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baranovič Nicolas | 26. 04. 2024 15:37 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | |||||
2 | Baranovič Tobias | 08. 06. 2024 07:43 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 150 | ||||
3 | Bartovic Artur | 07. 06. 2024 21:09 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 141 | ||||
4 | Bartovič Marko | 06. 06. 2024 22:05 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | ||||
5 | Bobošík Martin | 05. 06. 2024 08:17 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | ||||
6 | Czinege Norbert | 03. 06. 2024 13:24 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | ||||
7 | Fano Alex Adam | 07. 06. 2024 22:31 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | ||||
8 | Gramblička Adam | 06. 06. 2024 12:48 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | ||||
9 | Gróf Leonard | 07. 06. 2024 13:49 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | ||||
10 | Herman Lukáš | 03. 06. 2024 12:13 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | |||||
11 | Herman Richard | 03. 06. 2024 12:11 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 92 | ||||
12 | Horváth Lukáš | 04. 06. 2024 20:12 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 159 | ||||
13 | Hvorecký Maxim | 29. 05. 2024 19:53 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 150 | ||||
14 | Chren Lukáš | 03. 06. 2024 18:57 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
15 | Jendrejský Nicolas | 08. 06. 2024 07:32 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | ||||
16 | Kováčik Juraj | 14. 05. 2024 07:50 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
17 | Križan Richard | 07. 06. 2024 20:39 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 95 | ||||
18 | Lörinčík Max | 01. 06. 2024 13:05 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
19 | Oles Nikolas | 12. 05. 2024 19:09 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | ||||
20 | Šimunič Martin | 05. 06. 2024 22:48 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 104 | ||||
21 | Slávik Daniel | 06. 06. 2024 23:25 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
22 | Sobihard Peter | 07. 06. 2024 16:00 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | ||||
23 | Švarc Lukáš | 05. 06. 2024 23:03 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | ||||
24 | Tóth Michal | 07. 06. 2024 09:44 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 181 | ||||
25 | Töviš Boris | 04. 06. 2024 15:07 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
26 | Trnavský Dominik | 07. 06. 2024 18:31 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | ||||
27 | Turek Sebastian | 07. 06. 2024 19:57 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | ||||
28 | Valko Samuel | 07. 06. 2024 23:40 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
29 | Varinský Tibor | 05. 06. 2024 20:24 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 |