1. | (1) | Adam Marcus | |||
Adam Marcus | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Šípoš Timotej | ||||
Šípoš Timotej | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Pasch Mathias | ||||
6:4 7:6(4) | Pasch Mathias | ||||
6. | Šlichtík Leo | 32 16 8 SF F | |||
7. | Lukča Matúš | ||||
Lukča Matúš | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Bariak Jakub Emil | |||
Bariak Jakub Emil | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Mik Tobias | ||||
Mik Tobias | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Laurinec Tomáš | ||||
Laurinec Tomáš | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Ozorák Samuel | |||||
16. | Ozorák Samuel | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
Babic Tobias | |||||
18. | Babic Tobias | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
Kubiš Alexander | |||||
20. | Kubiš Alexander | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Puskajler Oliver | |||||
22. | Puskajler Oliver | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Janoško Martin | |||||
24. | (3-4) | Janoško Martin | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Šípoš Adam | |||||
26. | Šípoš Adam | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
Straňák Lukáš | |||||
28. | Straňák Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Hollý Martin | |||||
30. | Hollý Martin | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Štrba Filip Jan | |||||
32. | (2) | Štrba Filip Jan | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Názov turnaja: | CT | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dujava Dušan (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Zástupca rozhodcu: | Madliak Martin (A) | |||
Termín od: | 29.06.2023 | Termín do: | 01.07.2023 | |
Kontakt: | Jozef Virág | |||
Kontakt tel.: | mobil - 905160969, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 28.06.2023 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Dušan Dujava, ZVR: Martin Madliak