1. | (1) | Kollár Markus | |||
Kollár Markus | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Lisko Pavol | ||||
3:6 6:3 10:8 | Lisko Pavol | ||||
4. | Ščepko Alex | 32 16 8 SF F | |||
5. | Noga Oliver | ||||
6:3 6:0 | Sirota Daniel | ||||
6. | Sirota Daniel | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Žembery Martin | |||
Žembery Martin | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Gibala Dominik | |||
Gibala Dominik | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Hvorecký Maxim | ||||
6:2 6:1 | Hvorecký Maxim | ||||
12. | Adam Marcus | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kayser Jan | ||||
6:1 7:6(4) | Košťany Patrik | ||||
14. | Košťany Patrik | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Princ Matúš | |||||
16. | (5-8) | Princ Matúš | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Gróf Leonard | |||||
18. | (5-8) | Gróf Leonard | 32 16 8 SF F | ||
19. | Uram Lukáš | ||||
6:4 skr | Uram Lukáš | ||||
20. | Pagáč Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
21. | Ondrášik Dávid | ||||
6:3 6:4 | Ondrášik Dávid | ||||
22. | Siqueira Lukas | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Paľko Adam | |||||
24. | (3-4) | Paľko Adam | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Čierny Filip | |||||
26. | (5-8) | Čierny Filip | 32 16 8 SF F | ||
27. | Vrana Erik | ||||
2:6 6:2 11:9 | Krnáč Lukas | ||||
28. | Krnáč Lukas | 32 16 8 SF F | |||
29. | Suchánek Adam | ||||
6:3 6:2 | Pavlysh Oleh | ||||
30. | Pavlysh Oleh | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Valuh Boris | |||||
32. | (2) | Valuh Boris | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP 2023 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/38A, Banská Bystrica, 974 04 | |||
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 28.01.2023 | Termín do: | 30.01.2023 | |
Kontakt: | Marek Novák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905524647, | |||
Kontakt e-mail: | mnovak@tenisbb.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 27.01.2023 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH / D
VR: Martin Madliak, ZVR: Marek Novák