1. | (1) | Verbovský Martin | |||
Verbovský Martin | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Trnavský Dominik | ||||
Trnavský Dominik | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Sobihard Peter | ||||
6:4 6:1 | Sobihard Peter | ||||
6. | Žlnka Andrej | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Homola Martin | |||
Homola Martin | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Ondrášik Dávid | |||
Ondrášik Dávid | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kelement Lukáš | ||||
Kelement Lukáš | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Šlúch Mário | ||||
7:6(3) 6:2 | Šlúch Mário | ||||
14. | Noga Jakub | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Bobák Jakub | |||||
16. | (5-8) | Bobák Jakub | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Sander Lukáš | |||||
18. | (5-8) | Sander Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
19. | Uherčík Peter | ||||
6:3 6:4 | Lihocký Richard | ||||
20. | Lihocký Richard | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Kravec David | |||||
22. | Kravec David | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Paľko Adam | |||||
24. | (3-4) | Paľko Adam | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Sirota Daniel | |||||
26. | (5-8) | Sirota Daniel | 32 16 8 SF F | ||
27. | Ščepko Alex | ||||
6:0 6:0 | Ščepko Alex | ||||
28. | Zelenák Ivan | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Ondik Michal | |||||
30. | Ondik Michal | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Krnáč Lukas | |||||
32. | (2) | Krnáč Lukas | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Zástupca rozhodcu: | Regendová Dagmar (A) | |||
Termín od: | 05.08.2022 | Termín do: | 07.08.2022 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 04.08.2022 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jana Tužinská, ZVR: Dagmar Regendová