1. | (1) | Vrba Miloslav | |||
Vrba Miloslav | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Benian Oskar | ||||
Benian Oskar | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Brodňan Jakub | ||||
6:1 6:2 | Ferletjak Samuel | ||||
6. | Ferletjak Samuel | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Brinza Tibor | |||
Brinza Tibor | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Medveď Maroš | |||
Medveď Maroš | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Urbánoš Filip | ||||
6:3 4:6 11:9 | Urbánoš Filip | ||||
12. | Žikla Kristián | 32 16 8 SF F | |||
13. | Tankovič Tomáš | ||||
6:3 6:4 | Tankovič Tomáš | ||||
14. | Kavacký Filip | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Németh Martin | |||||
16. | (5-8) | Németh Martin | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Strašil Tomáš | |||||
18. | (5-8) | Strašil Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
19. | Strmeň Tomáš | ||||
6:1 6:4 | Strmeň Tomáš | ||||
20. | Kmetík Jozef | 32 16 8 SF F | |||
21. | Hanusek Filip | ||||
7:5 6:0 | Rapant Gabriel | ||||
22. | Rapant Gabriel | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Matula Jakub | |||||
24. | (3-4) | Matula Jakub | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Pös Matej | |||||
26. | (5-8) | Pös Matej | 32 16 8 SF F | ||
27. | Sýkora Samuel | ||||
6:1 7:5 | Sýkora Samuel | ||||
28. | Kulich Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
29. | Grendel Adam | ||||
6:4 6:0 | Grendel Adam | ||||
30. | Šemrinec Noel Adam | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Kostoláni Alex | |||||
32. | (2) | Kostoláni Alex | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955 | |||
Zástupca rozhodcu: | Kubíková Nikola (C) | |||
Termín od: | 18.01.2020 | Termín do: | 20.01.2020 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 17.01.2020 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Drexler Boris, ZVR: Kubíková Nikola