Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110066 - TKM Betliar | |||
Názov turnaja: | BETLIARSKY POHÁR | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Polomská 553, 04921 Betliar | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mikuš Jozef (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Dulík Rudolf (C) | |||
Termín od: | 29.06.2024 | Termín do: | 01.07.2024 | |
Kontakt: | PaedDr. Jozef Mikuš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907975819, | |||
Kontakt e-mail: | jozefmikus@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 28.06.2024 9:00 | TKM Betliar |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 28.06.2024 9:00 | TKM Betliar |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adam Marcus | 09.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | |||||
2 | Budzák Šimon | 06.06. 2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 239 | |||||
3 | Čuchran Tobias | 08.06. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | ||||||
4 | Dorko Ján | 06.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 239 | |||||
5 | Dorko Samuel | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
6 | Dubovec Ivan | 10.06. 2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | ||||||
7 | Gallo Michal | 22.05. 2024 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 18 | |||||
8 | Hrbka Chlopčík Jacob | 03.06. 2024 | 2011 | S-ch | Tenisová akadémia Prešov | 186 | |||||
9 | Janoško Martin | 09.06. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 32 | |||||
10 | Juríček Jáchym | 19.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | |||||
11 | Kazimír Tomáš | 10.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 108 | |||||
12 | Kišš Jakub | 29.05. 2024 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 129 | |||||
13 | Krištofovič Lukáš | 09.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
14 | Naď Samuel | 21.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | |||||
15 | Ondik Michal | 13.05. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | |||||
16 | Paulík Šimon | 02.05. 2024 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | |||||
17 | Šesták Samuel | 09.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 78 | |||||
18 | Štofan Dominik | 19.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | |||||
19 | Thern Alessandro | 20.05. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | 109 | |||||
20 | Zengevald Matej | 19.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK GSM Prešov | 59 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ondrej Maximilián | 16.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hvorecký Maxim | 29.04. 2024 16:26 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 |