1. | (1) | Šišovský Alexander | |||
Šišovský Alexander | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kurhajec Marián | ||||
Kurhajec Marián | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kurilla Norbert | ||||
6:4 6:7(1) 7:5 | Kurilla Norbert | ||||
6. | Mészáros Patrik | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Štancel Nicolas | |||
Štancel Nicolas | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Massalkhi Daniel | |||
Massalkhi Daniel | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kubiš Alexander | ||||
7:5 6:4 | Štrba Matúš | ||||
12. | Štrba Matúš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Pollák Tobias | ||||
skr | Pollák Tobias | ||||
14. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Buda Filip | |||||
16. | (5-8) | Buda Filip | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Sanson Matteo | |||||
18. | (5-8) | Sanson Matteo | 32 16 8 SF F | ||
19. | Klásek Karol | ||||
6:0 6:1 | Kucharek Kristián | ||||
20. | Kucharek Kristián | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Mamedgulyyev Azat | |||||
22. | Mamedgulyyev Azat | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Kolárik Igor | |||||
24. | (3-4) | Kolárik Igor | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Škubla David | |||||
26. | (5-8) | Škubla David | 32 16 8 SF F | ||
27. | Rapant Matej | ||||
6:0 6:2 | Adamča Martin | ||||
28. | Adamča Martin | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Suchánek Adam | |||||
30. | Suchánek Adam | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Rusnák Jakub | |||||
32. | (2) | Rusnák Jakub | 32 16 8 SF F |
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||
Názov turnaja: | BLAVA KIDS CUP 2022 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hlavná 1/70, 919 30 Jaslovské Bohunice | |||
Zástupca rozhodcu: | Porubská Eva (B) | |||
Termín od: | 17.09.2022 | Termín do: | 19.09.2022 | |
Kontakt: | Ing. Ľuboš Bokor | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918/655692, | |||
Kontakt e-mail: | lubco13@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 16.09.2022 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martin Porubský, ZVR: Eva Porubská