1. | (1) | Kostoláni Alex | |||
Kostoláni Alex | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Hanušovský Lukáš | ||||
Hanušovský Lukáš | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Šemrinec Noel Adam | ||||
6:0 6:0 | Babušík Adam | ||||
6. | Babušík Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | Németh Martin | ||||
Németh Martin | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Krcho Dávid | |||
Krcho Dávid | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Medveď Maroš | ||||
Medveď Maroš | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Polák Šimon | ||||
Polák Šimon | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Kratka Maximilian | |||||
16. | Kratka Maximilian | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
Hron Alex Maximilián | |||||
18. | Hron Alex Maximilián | 32 16 8 SF F | |||
19. | Juranka Jakub | ||||
6:2 6:4 | Juranka Jakub | ||||
20. | Páleš Adam | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Brinza Tibor | |||||
22. | Brinza Tibor | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Bognár Simon | |||||
24. | (3-4) | Bognár Simon | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Jankech Michael | |||||
26. | Jankech Michael | 32 16 8 SF F | |||
27. | Langer Jakub | ||||
2:6 6:2 6:4 | Kurčík Adam | ||||
28. | Kurčík Adam | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Žubor Samuel | |||||
30. | Žubor Samuel | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Matula Jakub | |||||
32. | (2) | Matula Jakub | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100111 - TK Raketa Nedožery-Brezany | |||
Názov turnaja: | RAKETA CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šálek Viktor (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kukučínova 670, Nedožery Brezany | |||
Zástupca rozhodcu: | Svitok Jozef (B) | |||
Termín od: | 21.04.2018 | Termín do: | 23.04.2018 | |
Kontakt: | Ing. Rastislav Kubovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904322222, | |||
Kontakt e-mail: | kubovic@kpnreal.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Viktor Šálek, ZVR: Jozef Svitok