1. | (1) | Hochel Lukáš | |||
Hochel Lukáš | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kurčík Adam | ||||
Kurčík Adam | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Hanušovský Lukáš | ||||
6:0 6:1 | Hanušovský Lukáš | ||||
6. | Németh Martin | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Krcho Dávid | |||
Krcho Dávid | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Lapšanský Alex | |||
Lapšanský Alex | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Urbanovský Peter | ||||
6:1 6:1 | Kratka Maximilian | ||||
12. | Kratka Maximilian | 32 16 8 SF F | |||
13. | Vatrt Denis | ||||
6:0 6:2 | Vatrt Denis | ||||
14. | Jaroška Adam | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Palenčík Filip | |||||
16. | (5-8) | Palenčík Filip | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Ferletjak Samuel | |||||
18. | (5-8) | Ferletjak Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Frančák Jakub | ||||
6:1 6:2 | Frančák Jakub | ||||
20. | Vatrt Enriko | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Bíly Pavol | |||||
22. | Bíly Pavol | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Kostoláni Alex | |||||
24. | (3-4) | Kostoláni Alex | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Rendek Samuel | |||||
26. | (5-8) | Rendek Samuel | 32 16 8 SF F | ||
27. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
Grőpel Marco | |||||
28. | Grőpel Marco | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Polák Šimon | |||||
30. | Polák Šimon | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Baláž David | |||||
32. | (2) | Baláž David | 32 16 8 SF F |
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090111 - TK Matchpoint Trebatice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Supreme | |
Vrchný rozhodca: | Šimová Petra (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Piestanska 555/12,Trebatice 92210 | |||
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 24.02.2018 | Termín do: | 26.02.2018 | |
Kontakt: | Ludmila Cervanova | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915896821, | |||
Kontakt e-mail: | lidapro@yahoo.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | - | - | 23.02.2018 18:00 | TK Matchpoint |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Petra Šimová