Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club,Družstevná 575, 900 45, Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 08.07.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 05.07.2024 10:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 05.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babindai Matias | 13.06. 2024 | 2012 | M-ch | MŠO Štúrovo | 42 | |||||
2 | Brejka Hugo | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
3 | Eisenreich Maximilian | 09.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
4 | Gaál János | 04.06. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
5 | Gőgh Oliver | 15.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Šaľa | 139 | |||||
6 | Kalužný Daniel | 13.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
7 | Krajčo Lukáš | 08.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | |||||
8 | Kráľ Jakub | 09.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | |||||
9 | Kruksa Michal | 13.06. 2024 | 2012 | M-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
10 | Lipták Erik | 29.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | |||||
11 | Mamedgulyyev Azim | 10.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
12 | Martišek Jaroslav | 05.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
13 | Martišek Pavol | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | |||||
14 | Masár Michal | 18.05. 2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík Bratislava | 120 | |||||
15 | Mitošinka Matúš | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK PROFI Senec | ||||||
16 | Oboňa Milan | 05.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK ZZO Čadca | ||||||
17 | Rafaj Patrik | 07.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
18 | Riška Alan | 08.06. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
19 | Šarovič Nikola | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 81 | |||||
20 | Scheber Daniel | 18.05. 2024 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
21 | Suchár Šimon | 31.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
22 | Svitek Samuel | 06.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
23 | Szojka Filip | 07.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babulic Juraj | 12.05. 2024 22:43 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
2 | Koppan David | 19.05. 2024 09:02 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 86 |