Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110065 - TK DRANaM Košice | |||
Názov turnaja: | DRANAM CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vysokoškolská 4 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 24.06.2024 | Termín do: | 26.06.2024 | |
Kontakt: | Anton Dragun | |||
Kontakt tel.: | byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232, | |||
Kontakt e-mail: | anton.dragun@dranam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 23.06.2024 10:00 | TK DRANaM Košice |
mladšie žiačky | 24 | 16 | - | 23.06.2024 10:00 | TK DRANaM Košice |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Abbondanza Roberto Lorenzo | 11.05. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 151 | |||||
2 | Brejka Hugo | 28.04. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
3 | Dorko Samuel | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | |||||
4 | Dzurko Pavol | 23.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
5 | Gaál János | 11.05. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
6 | Harčár Lukáš | 01.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK GSM Prešov | ||||||
7 | Herdický Martin | 05.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
8 | Hurajt Matej | 18.05. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
9 | Kardoš Sebastián | 03.06. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 103 | |||||
10 | Kazimír Tomáš | 10.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 19 | |||||
11 | Kmec Jakub Lukáš | 13.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
12 | Köröš Adrian | 29.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
13 | Korytko Martin | 05.05. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
14 | Laník Simon | 08.05. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 165 | |||||
15 | Malec Šimon | 09.05. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
16 | Mihaľ Adam | 02.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK GSM Prešov | 78 | |||||
17 | Michalčin Filip | 12.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK GSM Prešov | 181 | |||||
18 | Mydla Boris | 21.05. 2024 | 2012 | M-ch | 1.TC Humenné | ||||||
19 | Norko Tibor | 24.04. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 117 | |||||
20 | Oravec Filip | 03.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
21 | Pastor Šimon | 30.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 181 | |||||
22 | Petrik Leonard | 09.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
23 | Princ Tomáš | 05.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 103 | |||||
24 | Šabľa Martin Samuel | 01.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | |||||
25 | Ščavnický Adam | 09.05. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 100 | |||||
26 | Veselka Šimon | 09.05. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 125 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Lipinský Nino | 11.06. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ferencz Martin | 27.05. 2024 20:52 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 112 | |||||
2 | Hasara Matej | 05.05. 2024 12:07 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | |||||
3 | Kaľavský Dominik | 12.05. 2024 14:01 | 2014 | De-ch | TC 92 Levoča |