Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | HSC CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Stevič Kristián (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Orviský Ivan (B) | |||
Termín od: | 15.07.2024 | Termín do: | 17.07.2024 | |
Kontakt: | Kristián Stevič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908069861, | |||
Kontakt e-mail: | kristian.stevic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 14.07.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 14.07.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamča Martin | 14.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 37 | |||||
2 | Baranovič Tobias | 11.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 22 | |||||
3 | Bartovic Artur | 22.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
4 | Baťala Branislav | 17.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | |||||
5 | Hamar Paris | 08.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | |||||
6 | Husovský Jakub | 17.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | |||||
7 | Hvorecký Maxim | 15.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | |||||
8 | Klásek Karol | 15.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Senica | ||||||
9 | Kolárik Igor | 06.06. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | |||||
10 | Konopka Marek | 03.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | |||||
11 | Košťany Patrik | 21.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 31 | |||||
12 | Kováčik Šimon | 24.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
13 | Krištofovič Lukáš | 17.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
14 | Kurhajec Marián | 02.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | |||||
15 | Mamedgulyyev Azat | 21.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | |||||
16 | Ondrej Maximilián | 20.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | |||||
17 | Piroha Matúš | 14.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | |||||
18 | Šalgovič Ľudovít | 03.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | |||||
19 | Šiška Martin | 21.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 118 | |||||
20 | Štofan Dominik | 19.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | |||||
21 | Štrba Matúš | 17.05. 2024 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | |||||
22 | Suchánek Adam | 16.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
23 | Varga Tadeáš | 16.05. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | |||||
24 | Zalka Roland | 30.05. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Glos Lukáš | 15.06. 2024 07:28 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | 50 | |||||
2 | Sirota Daniel | 06.06. 2024 14:13 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 36 |