Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | DERMAPOINT CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kličimunka Lukáš (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bača Michal (C) | |||
Termín od: | 02.07.2024 | Termín do: | 06.07.2024 | |
Kontakt: | Lukáš Kličimunka | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944636535, | |||
Kontakt e-mail: | lukas.klicimunka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 01.07.2024 9:00 | TK ŽILINA |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 01.07.2024 9:00 | TK ŽILINA |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamča Martin | 11.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 2 | |||||
2 | Babulic Juraj | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
3 | Baťala Branislav | 02.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
4 | Brejka Alex | 10.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | |||||
5 | Brejka Hugo | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
6 | Brutenič Marko | 08.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
7 | Csontó Tobias | 14.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | |||||
8 | Čuchran Tobias | 13.06. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | |||||
9 | Danninger Sebastian | 21.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | |||||
10 | Ďuris Lucas | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 21 | |||||
11 | Ďuriš Tomáš | 03.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | |||||
12 | Gróf Rene | 19.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | |||||
13 | Herdický Martin | 05.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
14 | Húsenica Ľuboš | 02.06. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 3 | |||||
15 | Juríček Jáchym | 04.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 14 | |||||
16 | Kimak Maximilian | 14.05. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | |||||
17 | Kočiš Martin | 03.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | |||||
18 | Kollár Danny | 20.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 | |||||
19 | Kováčik Šimon | 05.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
20 | Kozel Oliver | 10.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | |||||
21 | Krnáč Michal | 26.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
22 | Kubala Alex | 20.05. 2024 | 2014 | De-ch | Benet LTC Bytča | ||||||
23 | Kurhajec Marián | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | |||||
24 | Lipinský Nino | 11.06. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
25 | Lörinčík Lukas | 12.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
26 | Marčišin Andrej | 17.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
27 | Matrtaj Jakub | 03.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | |||||
28 | Mihók Kristián | 23.05. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | |||||
29 | Noga Oliver | 10.05. 2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 10 | |||||
30 | Papuščák Jakub | 02.06. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 73 | |||||
31 | Piroha Matúš | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | |||||
32 | Polách Jaroslav | 31.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 | |||||
33 | Polák Lukáš | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | |||||
34 | Polak Róbert | 20.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | |||||
35 | Saluga Samuel | 09.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | |||||
36 | Sanson Matteo | 14.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 1 | |||||
37 | Šimko Filip | 23.05. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
38 | Slavkovský Július | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | |||||
39 | Šupica Marko | 09.05. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | |||||
40 | Tonhajzer Lukáš | 10.05. 2024 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | |||||
41 | Vavřinek Hugo | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 47 | |||||
42 | Vrábel Samuel | 20.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
43 | Vrábel Viliam | 22.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Svitek Samuel | 04.06. 2024 11:06 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 |