Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 12.07.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 12.07.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čičo Michal | 01.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
2 | Čulman Nataniel | 30.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | |||||
3 | Gaál János | 10.06. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
4 | Gróf Rene | 12.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | |||||
5 | Chnápko Tomáš | 11.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | |||||
6 | Janec Marek | 21.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | |||||
7 | Kello Alexander | 16.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | |||||
8 | Kollár Danny | 05.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 | |||||
9 | Kráľ Jakub | 01.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | |||||
10 | Lipták Erik | 20.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | |||||
11 | Mamedgulyyev Azim | 22.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
12 | Martišek Pavol | 04.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | |||||
13 | Masár Michal | 18.05. 2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík Bratislava | 120 | |||||
14 | Šarovič Nikola | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 81 | |||||
15 | Scheber Daniel | 18.05. 2024 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
16 | Svitek Samuel | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
17 | Vrábel Samuel | 15.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
18 | Zalka Roland | 30.05. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 | |||||
19 | Žovic David | 03.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 |