1. | (1) | Uram Lukáš | |||
Uram Lukáš | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Mik Tobias | ||||
Mik Tobias | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kalinčík Michal | ||||
6:1 6:0 | Žlnka Andrej | ||||
6. | Žlnka Andrej | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Rapant Matej | |||
Rapant Matej | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Waldecker Peter | |||
Waldecker Peter | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Husovský Jakub | ||||
2:6 6:1 6:0 | Husovský Jakub | ||||
12. | Mamedgulyyev Azat | 32 16 8 SF F | |||
13. | Varga Tadeáš | ||||
3:6 6:3 6:2 | Varga Tadeáš | ||||
14. | Sinčák Juraj | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Buda Filip | |||||
16. | (5-8) | Buda Filip | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Malinka Igor | |||||
18. | (5-8) | Malinka Igor | 32 16 8 SF F | ||
19. | Tomašovič Ľubomír | ||||
6:3 6:1 | Tomašovič Ľubomír | ||||
20. | Žiška Ondrej | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Štrba Matúš | |||||
22. | Štrba Matúš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Škubla David | |||||
24. | (3-4) | Škubla David | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
odhlásený 1 po vyžrebovaní | |||||
26. | (5-8) | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | ||
27. | Klásek Karol | ||||
6:3 6:1 | Šiška Martin | ||||
28. | Šiška Martin | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Danihel Tomáš | |||||
30. | Danihel Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Massalkhi Daniel | |||||
32. | (2) | Massalkhi Daniel | 32 16 8 SF F |
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090101 - OZ Slávia Trnava | |||
Názov turnaja: | SLÁVIA CUP U12 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Čálik Michal (K) | Počet dvorcov: | 6 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisové dvorce Slávia, Hajdóczyho ul.,v tesnej v blízkosti TC Empire | |||
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 13.08.2022 | Termín do: | 15.08.2022 | |
Kontakt: | Mgr. Daniel Čálik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903218607, | |||
Kontakt e-mail: | danielcalik@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 12.08.2022 11:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Michal Čálik