1. | (1) | Kabát Adrián | |||
Kabát Adrián | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
odhlásený 1 po vyžrebovaní | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Bača Daniel | ||||
6:0 6:0 | Šalgovič Ľudovít | ||||
6. | Šalgovič Ľudovít | 32 16 8 SF F | |||
7. | Grúlik Mathias | ||||
Grúlik Mathias | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Kunovjánek Adam | |||
Kunovjánek Adam | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Husovský Jakub | ||||
Husovský Jakub | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Matrtaj Jakub | ||||
Matrtaj Jakub | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Tomáš Daniel | |||||
16. | Tomáš Daniel | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
Pavličko Michal | |||||
18. | Pavličko Michal | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
Marček Patrik | |||||
20. | Marček Patrik | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Mik Tobias | |||||
22. | Mik Tobias | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Herman Lukáš | |||||
24. | (3-4) | Herman Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Šiška Martin | |||||
26. | Šiška Martin | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
Ondrej Maximilián | |||||
28. | Ondrej Maximilián | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Juríček Jáchym | |||||
30. | Juríček Jáchym | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Waldecker Peter | |||||
32. | (2) | Waldecker Peter | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100009 - TK Nová Dubnica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | P. O. Hviezdoslava 2, 018 51 Nová Dubnica | |||
Zástupca rozhodcu: | Leskovianská Jana (C) | |||
Termín od: | 17.09.2022 | Termín do: | 19.09.2022 | |
Kontakt: | Ing. Peter Šobáň | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908/731772, | |||
Kontakt e-mail: | petersoban4@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 16.09.2022 10:00 | TK Nová Dubnica |
Poznámky:
rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Peter Šobáň, ZVR: Jana Leskovianska