1. | (1) | Gramblička Adam | |||
Gramblička Adam | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Mamedgulyyev Azat | ||||
Mamedgulyyev Azat | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Danihel Tomáš | ||||
6:0 6:0 | Kabát Marek | ||||
6. | Kabát Marek | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Gál Milan | |||
Gál Milan | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Gulej Kini | |||
Gulej Kini | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kubáň Leo | ||||
6:4 6:2 | Kubáň Leo | ||||
12. | Turza Martin | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kruijt Daniel | ||||
6:0 6:0 | Kubiš Alexander | ||||
14. | Kubiš Alexander | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Zuberec Samuel | |||||
16. | (5-8) | Zuberec Samuel | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Mišík Samuel | |||||
18. | (5-8) | Mišík Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Soboňa Andrej | ||||
6:4 6:3 | Soboňa Andrej | ||||
20. | Kurhajec Marián | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Kurilla Norbert | |||||
22. | Kurilla Norbert | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Malinka Igor | |||||
24. | (3-4) | Malinka Igor | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Nipča Leonard | |||||
26. | (5-8) | Nipča Leonard | 32 16 8 SF F | ||
27. | Husovský Jakub | ||||
6:4 6:4 | Kollár Johnny | ||||
28. | Kollár Johnny | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Kucharek Kristián | |||||
30. | Kucharek Kristián | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Šišovský Alexander | |||||
32. | (2) | Šišovský Alexander | 32 16 8 SF F |
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 09.08.2022 | Termín do: | 11.08.2022 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 08.08.2022 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Dana Hrušovská, ZVR: Lucia Šramková