1. | (1) | Pagáč Lukáš | |||
Pagáč Lukáš | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kožurík Viktor | ||||
Kožurík Viktor | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Mik Tobias | ||||
6:0 6:0 | Mik Tobias | ||||
6. | Marček Patrik | 32 16 8 SF F | |||
7. | Bača Daniel | ||||
Bača Daniel | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Baranovič Tobias | |||
Baranovič Tobias | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Ondrej Maximilián | ||||
Ondrej Maximilián | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Lipp Máté Lőrinc | ||||
Lipp Máté Lőrinc | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Zuberec Samuel | |||||
16. | Zuberec Samuel | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
Malinka Igor | |||||
18. | Malinka Igor | 32 16 8 SF F | |||
19. | Juríček Jáchym | ||||
6:0 6:0 | Juríček Jáchym | ||||
20. | Homola Jakub | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Klement Xavier | |||||
22. | Klement Xavier | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Šišovský Alexander | |||||
24. | (3-4) | Šišovský Alexander | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
odhlásený 1 po vyžrebovaní | |||||
26. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
27. | Waldecker Peter | ||||
6:4 7:6(3) | Waldecker Peter | ||||
28. | Székházi Marek | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Šalgovič Ľudovít | |||||
30. | Šalgovič Ľudovít | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Hvorecký Maxim | |||||
32. | (2) | Hvorecký Maxim | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100009 - TK Nová Dubnica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | P. O. Hviezdoslava 2, 018 51 Nová Dubnica | |||
Zástupca rozhodcu: | Leskovianská Jana (C) | |||
Termín od: | 16.08.2022 | Termín do: | 18.08.2022 | |
Kontakt: | Ing. Peter Šobáň | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908/731772, | |||
Kontakt e-mail: | petersoban4@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 15.08.2022 10:00 | miesto konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Peter Šobáň, ZVR: Jana Leskovianska