Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090023 - TC Partizánske | |||
Názov turnaja: | RIALTO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rudolfa Jašíka 1473, 958 01 Partizánske | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dorčiak Miroslav (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Dorčiak Róbert (C) | |||
Termín od: | 08.06.2024 | Termín do: | 10.06.2024 | |
Kontakt: | Ing. Miroslav Dorčiak | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0905429293, mobil - 0911590812, | |||
Kontakt e-mail: | dorciak.miroslav@post.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 07.06.2024 09:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 07.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Abaffyová Lujza | 21.04. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 161 | |||||
2 | Bajzová Sofia | 12.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
3 | Bartovic Liliana | 15.04. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 92 | |||||
4 | Bérešová Barbora | 08.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
5 | Blašková Nikola | 10.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | |||||
6 | Böhmová Olívia | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
7 | Böhmová Sofia | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
8 | Boyko Viktoriia | 09.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
9 | Brisudová Mishel | 12.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | |||||
10 | Černá Ema | 12.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
11 | Červená Nikol | 18.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 42 | |||||
12 | Dedíková Nela | 17.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 | |||||
13 | Dzurillová Barbora | 09.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | |||||
14 | Franeková Tamara | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca | ||||||
15 | Grujbárová Stela | 08.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 179 | |||||
16 | Hadidom Naomi | 20.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
17 | Hanková Viktória | 03.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | |||||
18 | Havrlentová Tamara | 26.04. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
19 | Hlubíková Hana | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
20 | Hudecová Michaela | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TC Partizánske | 100 | |||||
21 | Hudecová Nela | 13.05. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 88 | |||||
22 | Humajová Aneta | 21.05. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 113 | |||||
23 | Jánošíková Diana | 08.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
24 | Kabátová Tamara | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
25 | Kapráliková Laura | 21.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 70 | |||||
26 | Kissová Jana | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 71 | |||||
27 | Košíková Emma | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TC Partizánske | 124 | |||||
28 | Kubišová Tamia | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | |||||
29 | Kukučková Ema | 21.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
30 | Laššová Gréta | 11.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 79 | |||||
31 | Lišková Nina | 12.04. 2024 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | |||||
32 | Lübecková Tereza | 09.04. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
33 | Luciaková Nina | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
34 | Lukáčiková Lea | 09.04. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
35 | Lukáčová Lilien | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Júliusa Pántika Bratislava | ||||||
36 | Machavová Mia | 14.04. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
37 | Marhevková Michaela | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | 169 | |||||
38 | Mečiarová Laura | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 120 | |||||
39 | Mečiarová Tamara | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 83 | |||||
40 | Micháliková Natália | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | |||||
41 | Michálková Ema | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
42 | Mišurová Tereza | 23.04. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | |||||
43 | Pajtášová Sára | 08.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
44 | Palečková Sofia | 13.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | |||||
45 | Polašková Ela | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
46 | Remeníková Zara | 20.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
47 | Rodinová Viktória | 08.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
48 | Šimová Anabela | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
49 | Šišovská Michaela | 25.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||||
50 | Škodáčková Kristína | 02.05. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
51 | Sliacka Nela | 12.04. 2024 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 76 | |||||
52 | Srogončíková Zara | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Partizánske | ||||||
53 | Sukupčáková Melánia | 08.04. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | |||||
54 | Turoňová Tamara | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 91 | |||||
55 | Ukropová Nina | 08.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | |||||
56 | Vaneková Sára | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia SPU Nitra | 113 | |||||
57 | Vasiľová Dorothy | 12.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Červená Zoja | 21.05. 2024 16:04 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | |||||
2 | Mutkovičová Amia | 17.05. 2024 09:00 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
3 | Ňačiková Michaela | 14.04. 2024 18:44 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
4 | Raymonds Emily Oluchi | 18.05. 2024 20:34 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 |