Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 28.06.2024 | Termín do: | 01.07.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 27.06.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
dorastenky | 48 | 24 | - | 27.06.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Arva Sebastian | 09.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
2 | Babušík Adam | 20.05. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | |||||
3 | Bairo Dylan | 12.05. 2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | |||||
4 | Bekéni Marko | 13.05. 2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | |||||
5 | Benian Oskar | 29.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | |||||
6 | Bíly Pavol | 19.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
7 | Bobošík Martin | 07.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||||
8 | Budoš Lukáš | 05.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||||
9 | Bušniak Michal | 30.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | |||||
10 | Czinege Richard | 28.04. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
11 | Danko Peter | 15.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
12 | Faga Sebastián | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | |||||
13 | Fano Alex Adam | 07.05. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
14 | Fleischmann Jakub | 06.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | |||||
15 | Gergeľ Maximilián | 15.05. 2024 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
16 | Gergeľ Sebastián | 15.05. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | |||||
17 | Gibala Dominik | 30.04. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||||
18 | Glos Tomáš | 03.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | |||||
19 | Gramblička Adam | 29.04. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
20 | Gróf Leonard | 09.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | |||||
21 | Guzmický Dominik | 03.06. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | |||||
22 | Hlóska Viktor | 17.05. 2024 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 109 | |||||
23 | Hromník Filip | 11.06. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
24 | Hvorecký Maxim | 29.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 150 | |||||
25 | Chren Lukáš | 06.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
26 | Ivashko Maksym | 15.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | |||||
27 | Jankech Michael | 06.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
28 | Jasenák Lukáš | 06.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | |||||
29 | Jendrejský Nicolas | 28.04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
30 | Kecskés Oliver | 02.06. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | |||||
31 | Kolodžej Filip | 18.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||||
32 | Kováčik Juraj | 05.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
33 | Krajčír Samuel Alexander | 03.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | |||||
34 | Krajčovič Tomáš | 01.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | |||||
35 | Kral Elias | 13.05. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 12 | |||||
36 | Kratka Maximilian | 13.05. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
37 | Kriško Radovan | 14.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | |||||
38 | Krpelan Jakub | 09.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | |||||
39 | Kučera Richard | 29.04. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | |||||
40 | Levkanič Daniel | 12.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
41 | Maruniak Matej | 13.05. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
42 | Mattoš Adam | 06.06. 2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 43 | |||||
43 | Matušík Lukáš | 06.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
44 | Medveď Jakub | 29.04. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | |||||
45 | Melaga Samuel | 29.04. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
46 | Nagy Damian | 14.05. 2024 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | |||||
47 | Paulík Martin | 13.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | |||||
48 | Paulovič Nikolas | 17.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
49 | Richter Patrik | 11.05. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 71 | |||||
50 | Roman Filip | 09.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 141 | |||||
51 | Šimunič Martin | 30.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 104 | |||||
52 | Siqueira Lukas | 03.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 271 | |||||
53 | Slávik Daniel | 02.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | |||||
54 | Sobihard Peter | 29.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
55 | Solčan Adam | 04.05. 2024 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | |||||
56 | Srpoň Martin | 30.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||||
57 | Šuchter Martin | 17.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | |||||
58 | Sýkora Samuel | 07.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
59 | Turóci Timotej | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||||
60 | Urbánoš Filip | 09.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | |||||
61 | Vaškanin Filip | 23.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | |||||
62 | Vateha Matúš | 09.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | |||||
63 | Volník Nicholas | 29.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
64 | Vrba Miloslav | 28.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | |||||
65 | Zeman Michal | 31.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartovič Marko | 12.06. 2024 21:27 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | |||||
2 | Czinege Norbert | 27.05. 2024 23:45 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | |||||
3 | Luhový Ivan | 05.05. 2024 15:43 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | |||||
4 | Talian Patrik | 09.05. 2024 14:50 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | |||||
5 | Turek Sebastian | 12.05. 2024 19:27 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | |||||
6 | Valko Samuel | 11.06. 2024 14:06 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA |