Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 28.06.2024 | Termín do: | 01.07.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 27.06.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
dorastenky | 48 | 24 | - | 27.06.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
2 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | ||||
3 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | ||||
4 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | ||||
5 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | ||||
6 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | ||||
7 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
8 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | ||||
9 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | ||||
10 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | ||||
11 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | ||||
12 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | ||||
13 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | ||||
14 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | ||||
15 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
16 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
17 | Bušniak Michal | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
18 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
19 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 43 | ||||
20 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | ||||
21 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | ||||
22 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | ||||
23 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | ||||
24 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
25 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
26 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | ||||
27 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | ||||
28 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | ||||
29 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 71 | ||||
30 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
31 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
32 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | ||||
33 | Hromník Filip | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | ||||
34 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | ||||
35 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | ||||
36 | NVK | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||
37 | NVK | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||
38 | NVK | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||
39 | NVK | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||
40 | NVK | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | |||
41 | NVK | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 271 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Budoš Lukáš | 05. 05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||||
2 | Chren Lukáš | 06. 05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
3 | Šimunič Martin | 30. 04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 104 | |||||
4 | Vaškanin Filip | 23. 05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | |||||
5 | Jasenák Lukáš | 06. 05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | |||||
6 | Hlóska Viktor | 17. 05. 2024 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 109 | |||||
7 | Gróf Leonard | 09. 05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | |||||
8 | Jendrejský Nicolas | 28. 04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
9 | Gergeľ Sebastián | 15. 05. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | |||||
10 | Slávik Daniel | 02. 06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | |||||
11 | Roman Filip | 09. 05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 141 | |||||
12 | Sobihard Peter | 29. 04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
13 | Hvorecký Maxim | 29. 04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 150 | |||||
14 | Krpelan Jakub | 09. 05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | |||||
15 | Kučera Richard | 29. 04. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | |||||
16 | Gramblička Adam | 29. 04. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
17 | Kováčik Juraj | 05. 05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
18 | Gergeľ Maximilián | 15. 05. 2024 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
19 | Zeman Michal | 31. 05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | ||||||
20 | Levkanič Daniel | 12. 05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
21 | Kratka Maximilian | 13. 05. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gulej Kini | 15. 06. 2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 271 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartovič Marko | 12. 06. 2024 21:27 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | ||||
2 | Czinege Norbert | 27. 05. 2024 23:45 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | ||||
3 | Kral Elias | 15. 06. 2024 21:56 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 12 | ||||
4 | Luhový Ivan | 05. 05. 2024 15:43 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
5 | Paulovič Nikolas | 15. 06. 2024 01:59 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
6 | Šuchter Martin | 15. 06. 2024 12:08 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | ||||
7 | Talian Patrik | 09. 05. 2024 14:50 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | ||||
8 | Turek Sebastian | 12. 05. 2024 19:27 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | ||||
9 | Valko Samuel | 11. 06. 2024 14:06 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA |