Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090028 - TK Spartak Komárno | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Parná 1243/1, 945 01 Komárno | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 08.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Jantošík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 421357789870, mobil - 421911174757, | |||
Kontakt e-mail: | misojantosik@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 05.07.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 05.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Czinege Norbert | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | |||||
2 | Czinege Richard | 19.05. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
3 | Fano Alex Adam | 07.05. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
4 | Fleischmann Jakub | 25.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | |||||
5 | Gergeľ Maximilián | 15.05. 2024 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
6 | Gergeľ Sebastián | 15.05. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | |||||
7 | Hlóska Viktor | 17.05. 2024 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 109 | |||||
8 | Hromník Filip | 11.06. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
9 | Jasenák Lukáš | 06.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | |||||
10 | Katona Maté | 15.06. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
11 | Kecskés Oliver | 02.06. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | |||||
12 | Kolárik Igor | 09.05. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | |||||
13 | Kruksa Martin | 24.05. 2024 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
14 | Kučera Richard | 11.05. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | |||||
15 | Maruniak Matej | 13.05. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
16 | Matušík Lukáš | 06.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
17 | Nagy Damian | 22.05. 2024 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | |||||
18 | Oles Nikolas | 11.06. 2024 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | |||||
19 | Sobihard Peter | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
20 | Székházi Marek | 14.05. 2024 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
21 | Tóth Bruno Robert | 12.06. 2024 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | ||||||
22 | Valko Samuel | 26.05. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA |