Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090037 - TK Slovan Galanta | |||
Názov turnaja: | Pohár TK Slovan Galanta | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kpt. Nálepku 740, 924 01 Galanta | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kriška Peter (C) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Fekete Richard (C) | |||
Termín od: | 15.06.2024 | Termín do: | 17.06.2024 | |
Kontakt: | Peter Kriška | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421908594912, | |||
Kontakt e-mail: | kriska.peter@post.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 14.06.2024 9:00 | Kpt. Nálepku 740 |
dorastenky | 48 | 24 | - | 14.06.2024 9:00 | Kpt. Nálepku 740 |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | |||
2 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | ||||
3 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | ||||
4 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | ||||
5 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
6 | Trnavský Dominik | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | ||||
7 | USP | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | |||
8 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 84 | ||||
9 | Hromník Filip | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | ||||
10 | Marko Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
11 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
12 | Šimunič Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 104 | ||||
13 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | ||||
14 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 109 | ||||
15 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | ||||
16 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | ||||
17 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | ||||
18 | Gergeľ Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | ||||
19 | Talian Patrik | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | ||||
20 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
21 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | ||||
22 | Czinege Norbert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | ||||
23 | Packa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | ||||
24 | Rampach Šimon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | ||||
25 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | ||||
26 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | ||||
27 | USP | Kordoš Matúš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 | |||
28 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | ||||
29 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | ||||
30 | USP | Móc Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 271 | |||
31 | USP | Boťanský Marek | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 271 | |||
32 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | ||||
33 | Katona Maté | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
34 | Gergeľ Maximilián | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
35 | Vančo Gregor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
36 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
37 | Kruksa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
38 | NVK | Tóth Bruno Robert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | ||||
39 | NVK | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | ||||
40 | USP | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Fano Alex Adam | 10. 06. 2024 07:42 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | ||||
2 | Jasenák Lukáš | 23. 05. 2024 10:20 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | ||||
3 | Kováčik Juraj | 29. 05. 2024 15:29 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
4 | Kratka Maximilian | 13. 05. 2024 17:31 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
5 | Krpelan Jakub | 09. 06. 2024 09:13 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | ||||
6 | Maruniak Matej | 08. 06. 2024 15:23 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
7 | Németh Martin | 05. 06. 2024 08:42 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 72 | ||||
8 | Regec Marko | 17. 05. 2024 16:29 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
9 | Székházi Marek | 10. 06. 2024 09:00 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda |