Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | YONEX CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kališ Branislav (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bača Michal (C) | |||
Termín od: | 09.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Lukáš Kličimunka | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944636535, | |||
Kontakt e-mail: | lukas.klicimunka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 08.07.2024 9:00 | TK ŽILINA |
dorastenky | 48 | 24 | - | 08.07.2024 9:00 | TK ŽILINA |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Andel Adam | 24.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 93 | |||||
2 | Arva Sebastian | 09.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
3 | Bairo Dylan | 12.05. 2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | |||||
4 | Benian Oskar | 12.05. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | |||||
5 | Bíly Pavol | 19.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
6 | Bognár Simon | 07.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | |||||
7 | Bušniak Michal | 12.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | |||||
8 | Czinege Norbert | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | |||||
9 | Czinege Richard | 19.05. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
10 | Danko Peter | 15.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
11 | Faga Sebastián | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | |||||
12 | Fano Alex Adam | 09.05. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
13 | Gallo Samuel | 04.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | |||||
14 | Gibala Dominik | 17.05. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||||
15 | Gramblička Adam | 09.05. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
16 | Gróf Leonard | 09.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | |||||
17 | Hvorecký Maxim | 15.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 150 | |||||
18 | Jankech Michael | 15.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
19 | Jendrejský Nicolas | 10.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
20 | Kavacký Filip | 09.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 74 | |||||
21 | Kecskés Oliver | 02.06. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | |||||
22 | Kollár Markus | 05.06. 2024 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 181 | |||||
23 | Kolodžej Filip | 18.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||||
24 | Krajčovič Tomáš | 02.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | |||||
25 | Kral Elias | 13.05. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 12 | |||||
26 | Kriško Radovan | 14.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | |||||
27 | Krpelan Jakub | 09.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | |||||
28 | Luhový Ivan | 09.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | |||||
29 | Maruniak Matej | 13.05. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
30 | Matušík Lukáš | 14.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
31 | Medveď Jakub | 04.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | |||||
32 | Medveď Maroš | 20.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | |||||
33 | Melaga Samuel | 09.05. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
34 | Mikuš Michal | 22.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
35 | Nemjo Filip | 11.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
36 | Paulík Martin | 13.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | |||||
37 | Paulovčák Sebastián | 24.05. 2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | |||||
38 | Paulovič Nikolas | 17.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
39 | Pleško Richard | 12.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||||
40 | Sobihard Peter | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
41 | Srpoň Martin | 01.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||||
42 | Šuchter Martin | 09.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | |||||
43 | Talian Patrik | 13.05. 2024 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | |||||
44 | Turek Sebastian | 13.05. 2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | |||||
45 | Turóci Timotej | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||||
46 | Urbánoš Filip | 15.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | |||||
47 | Valko Samuel | 26.05. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
48 | Vanta Michal | 18.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | |||||
49 | Vateha Matúš | 09.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | |||||
50 | Volník Nicholas | 30.05. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
51 | Zelenák Ivan | 17.05. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 |