1. | (1) | Paulík Martin | |||
Paulík Martin | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Guzmický Dominik | ||||
Guzmický Dominik | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Riegel Alex | ||||
6:2 6:1 | Riegel Alex | ||||
6. | Jaroška Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Kratka Maximilian | |||
Kratka Maximilian | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Karasz Milan | |||
Karasz Milan | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Gombár Adam | ||||
Gombár Adam | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Glos Tomáš | ||||
6:2 6:1 | Solčan Adam | ||||
14. | Solčan Adam | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Hochel Lukáš | |||||
16. | (5-8) | Hochel Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Lapšanský Alex | |||||
18. | (5-8) | Lapšanský Alex | 32 16 8 SF F | ||
19. | Bairo Dylan | ||||
6:0 6:1 | Bairo Dylan | ||||
20. | Czinege Richard | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Bekéni Marko | |||||
22. | Bekéni Marko | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Hulín Patrik | |||||
24. | (3-4) | Hulín Patrik | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Kostoláni Alex | |||||
26. | (5-8) | Kostoláni Alex | 32 16 8 SF F | ||
27. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | Bíly Pavol | ||||
28. | Bíly Pavol | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Fano Alex Adam | |||||
30. | Fano Alex Adam | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Talajka Tomáš | |||||
32. | (2) | Talajka Tomáš | 32 16 8 SF F |
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Zástupca rozhodcu: | Baláž Milan (A) | |||
Termín od: | 07.12.2019 | Termín do: | 10.12.2019 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 06.12.2019 9:00 | ZsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Miloslav Doležal, ZVR: Milan Baláž