Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | ENSANA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Vrábel Emil (A) | |||
Termín od: | 29.06.2024 | Termín do: | 04.07.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 64 | 32 | - | 28.06.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
ženy | 64 | 32 | - | 28.06.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Arva Sebastian | 09.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 264 | |||||
2 | Bobošík Martin | 07.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
3 | Bognár Simon | 07.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 163 | |||||
4 | Drahovzal Oldřich | 02.06. 2024 | 1980 | SM 40 | TK Slovan Bratislava | 72 | |||||
5 | Dzhurdzha Artem | 02.06. 2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 132 | |||||
6 | Guzoň Samuel | 14.05. 2024 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 216 | |||||
7 | Habšuda Šimon | 21.05. 2024 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
8 | Halahija Nathan André | 09.06. 2024 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 75 | |||||
9 | Hron Alex Maximilián | 02.05. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 264 | |||||
10 | Jakubovič Xavier | 06.06. 2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 172 | |||||
11 | Janoška Lukáš | 01.06. 2024 | 1991 | M | TK Žilina | 78 | |||||
12 | Jeleník Lukáš | 21.05. 2024 | 1986 | SM 35 | TK Kúpele Piešťany | 101 | |||||
13 | Keľo Pavel | 07.05. 2024 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | |||||
14 | Kompiš Andrej | 03.06. 2024 | 2005 | M | TK Žilina | 84 | |||||
15 | Krajčovič Tomáš | 08.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
16 | Kucbeľ Filip | 30.05. 2024 | 1999 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 122 | |||||
17 | Kulich Adam | 27.05. 2024 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 63 | |||||
18 | Lomjanský Samuel | 29.04. 2024 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | |||||
19 | Lukačovič Michal | 23.05. 2024 | 1993 | M | TC EMPIRE Trnava | 71 | |||||
20 | Macháč Max Mikuláš | 05.05. 2024 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 43 | |||||
21 | Maksimyuk Maxim | 30.04. 2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 76 | |||||
22 | Medveď Jakub | 29.04. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 54 | |||||
23 | Melaga Samuel | 07.05. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | |||||
24 | Melicher Ján | 05.05. 2024 | 1985 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 87 | |||||
25 | Melicherík Tomáš | 21.05. 2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 257 | |||||
26 | Michalica Aleš | 09.05. 2024 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | |||||
27 | Mísař Aleš | 14.05. 2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 91 | |||||
28 | Nagy Damian | 05.05. 2024 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 328 | |||||
29 | Németh Igor | 07.05. 2024 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 159 | |||||
30 | Páleš Phillippe Frederic M. | 17.05. 2024 | 1995 | M | TK Baník Prievidza | 148 | |||||
31 | Paulík Martin | 13.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 105 | |||||
32 | Paulovič Nikolas | 06.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
33 | Petráš David | 15.05. 2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 46 | |||||
34 | Planický Robert | 07.06. 2024 | 1974 | SM 50 | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||||
35 | Přibáň Martin | 02.06. 2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | |||||
36 | Rogulski Yannik | 16.05. 2024 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 67 | |||||
37 | Rybár Vladimír | 28.05. 2024 | 1971 | SM 50 | TC DRACI Matúškovo | 129 | |||||
38 | Sedliak Šimon | 05.05. 2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 511 | |||||
39 | Stehlík Andrej | 03.05. 2024 | 2000 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 18 | |||||
40 | Stolárik Samuel | 09.06. 2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 17 | |||||
41 | Tarhanič Matej | 17.05. 2024 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 151 | |||||
42 | Vaco Marek | 08.05. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 114 | |||||
43 | Vajgel Hugo | 06.06. 2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 97 | |||||
44 | Volník Nicholas | 29.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 200 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kovalík Jakub | 07.06. 2024 19:30 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 32 | |||||
2 | Paulovčák Sebastián | 06.06. 2024 22:06 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 91 | |||||
3 | Vrba Miloslav | 30.05. 2024 01:30 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 511 |