Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Názov turnaja: | POPRADTATRY CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B. Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mihók Ján (B) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Ogurčáková Martina (A) | |||
Termín od: | 24.06.2024 | Termín do: | 27.06.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 23.06.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenky | 48 | 24 | - | 23.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Arva Sebastian | 26.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
2 | Bairo Dylan | 12.05. 2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | |||||
3 | Bartoš Oliver | 29.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 36 | |||||
4 | Benian Oskar | 29.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | |||||
5 | Budoš Lukáš | 28.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||||
6 | Danko Peter | 15.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
7 | Gallo Samuel | 04.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | |||||
8 | Gibala Dominik | 30.04. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||||
9 | Gróf Leonard | 26.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | |||||
10 | Hlivjak Oliver | 13.05. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
11 | Hron Alex Maximilián | 29.04. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
12 | Ivashko Maksym | 15.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | |||||
13 | Jáger Matúš | 01.06. 2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | |||||
14 | Jankech Michael | 06.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
15 | Karas Jozef | 26.05. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | |||||
16 | Kecskés Oliver | 02.06. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | |||||
17 | Kolodžej Filip | 18.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||||
18 | Krajčír Samuel Alexander | 03.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | |||||
19 | Krajčovič Tomáš | 24.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | |||||
20 | Kral Elias | 13.05. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 12 | |||||
21 | Kriško Radovan | 14.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | |||||
22 | Kulich Lukáš | 02.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | |||||
23 | Letavay Matej | 29.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | |||||
24 | Maruniak Matej | 13.05. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
25 | Mattoš Adam | 06.06. 2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 43 | |||||
26 | Medveď Jakub | 29.04. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | |||||
27 | Medveď Maroš | 08.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | |||||
28 | Melaga Samuel | 29.04. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
29 | Mikuš Michal | 26.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
30 | Paulovič Nikolas | 17.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
31 | Petráško Matúš | 07.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | |||||
32 | Sobihard Peter | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
33 | Srpoň Martin | 30.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||||
34 | Šuchter Martin | 09.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | |||||
35 | Sýkora Samuel | 07.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
36 | Trojan Samuel | 09.06. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | |||||
37 | Turóci Timotej | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||||
38 | Urbánoš Filip | 09.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | |||||
39 | Vanta Michal | 26.04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | |||||
40 | Vateha Matúš | 09.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | |||||
41 | Volník Nicholas | 29.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
42 | Vozár Samuel | 02.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | |||||
43 | Vrba Miloslav | 24.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | |||||
44 | Zelenák Ivan | 07.05. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | |||||
45 | Zeman Michal | 31.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Talian Patrik | 11.06. 2024 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | |||||
2 | Dióssy Šimon | 11.06. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | |||||
3 | Lupták Richard | 13.06. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | |||||
4 | Fano Alex Adam | 14.06. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartovič Marko | 12.06. 2024 21:26 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | |||||
2 | Bekéni Marko | 13.06. 2024 10:33 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | |||||
3 | Bobošík Martin | 10.06. 2024 09:18 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||||
4 | Horváth Lukáš | 13.06. 2024 20:17 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 159 | |||||
5 | Hromník Filip | 12.06. 2024 11:14 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
6 | Kratka Maximilian | 04.06. 2024 15:31 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
7 | Regec Marko | 13.06. 2024 16:15 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
8 | Turek Sebastian | 07.06. 2024 20:00 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 |