Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | ENSANA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Vrábel Emil (A) | |||
Termín od: | 29.06.2024 | Termín do: | 04.07.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 64 | 32 | - | 28.06.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
ženy | 64 | 32 | - | 28.06.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 17 | ||||
2 | Stehlík Andrej | 31.10.2025 | 2000 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 18 | ||||
3 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | ||||
4 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | ||||
5 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 43 | ||||
6 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | ||||
7 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 46 | ||||
8 | USP | Škrla Michal | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 49 | |||
9 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 54 | ||||
10 | Kulich Adam | 31.10.2025 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 63 | ||||
11 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 67 | ||||
12 | Přibáň Martin | 31.10.2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
13 | Lukačovič Michal | 31.10.2025 | 1993 | M | TC EMPIRE Trnava | 71 | ||||
14 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 75 | ||||
15 | Maksimyuk Maxim | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 76 | ||||
16 | Janoška Lukáš | 31.10.2025 | 1991 | M | TK Žilina | 78 | ||||
17 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 84 | ||||
18 | Melicher Ján | 31.10.2024 | 1985 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 87 | ||||
19 | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 91 | ||||
20 | Vajgel Hugo | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 97 | ||||
21 | Jeleník Lukáš | 31.10.2024 | 1986 | SM 35 | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
22 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 105 | ||||
23 | Habšuda Šimon | 31.10.2024 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | ||||
24 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 114 | ||||
25 | Kucbeľ Filip | 31.10.2024 | 1999 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 122 | ||||
26 | Rybár Vladimír | 31.10.2025 | 1971 | SM 50 | TC DRACI Matúškovo | 129 | ||||
27 | Dzhurdzha Artem | 31.10.2025 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 132 | ||||
28 | Páleš Phillippe Frederic M. | 31.10.2025 | 1995 | M | TK Baník Prievidza | 148 | ||||
29 | Tarhanič Matej | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 151 | ||||
30 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 159 | ||||
31 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 163 | ||||
32 | Polakovič Samuel | 31.10.2024 | 1999 | M | TK Slávia STU Bratislava | 165 | ||||
33 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 165 | ||||
34 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 172 | ||||
35 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 172 | ||||
36 | Lomjanský Samuel | 31.10.2025 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | ||||
37 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 200 | ||||
38 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 216 | ||||
39 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 216 | ||||
40 | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 257 | ||||
41 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 259 | ||||
42 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 264 | ||||
43 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 264 | ||||
44 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 328 | ||||
45 | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 511 | ||||
46 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
47 | Matveichuk Heorhii | 31.10.2024 | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
48 | Planický Robert | 31.10.2025 | 1974 | SM 50 | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
49 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
50 | NVK | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Drahovzal Oldřich | 15. 06. 2024 12:58 | 1980 | SM 40 | TK Slovan Bratislava | 72 | ||||
2 | Kovalík Jakub | 07. 06. 2024 19:30 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 32 | ||||
3 | Paulovčák Sebastián | 06. 06. 2024 22:06 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 91 | ||||
4 | Vrba Miloslav | 30. 05. 2024 01:30 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 511 |