Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TAPO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 09.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 05.07.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 05.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adam Marcus | 15.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | |||||
2 | Bariak Jakub Emil | 15.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | |||||
3 | Budoš Lukáš | 09.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
4 | Čellár Martin | 09.05. 2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | |||||
5 | Dorko Ján | 06.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 239 | |||||
6 | Dorko Samuel | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
7 | Gál Milan | 17.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | |||||
8 | Gallo Michal | 22.05. 2024 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 18 | |||||
9 | Husovský Jakub | 17.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | |||||
10 | Konopka Marek | 31.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | |||||
11 | Krištofovič Lukáš | 17.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
12 | Lisko Pavol | 07.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | |||||
13 | Mészáros Patrik | 21.05. 2024 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | |||||
14 | Naď Samuel | 21.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | |||||
15 | Ondrej Maximilián | 20.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | |||||
16 | Paluga Richard | 29.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | |||||
17 | Papuščák Matúš | 23.05. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | |||||
18 | Pastor Šimon | 21.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | ||||||
19 | Paulík Šimon | 07.05. 2024 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | |||||
20 | Polak Róbert | 20.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 239 | |||||
21 | Šimunič Martin | 07.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 12 | |||||
22 | Štofan Dominik | 19.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | |||||
23 | Zengevald Matej | 19.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK GSM Prešov | 59 |