Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | MÄSPOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Tokár Marián (C) | |||
Termín od: | 06.07.2020 | Termín do: | 08.07.2020 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 05.07.2020 10:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 05.07.2020 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Sedlák Vavrinec, ZVR: Tokár Marián
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ferjaková Karin | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Hrustičová Anett | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Kováčová Emília | 32 16 8 SF F | |||
5. | Tomášová Zuzana | ||||
6:2 7:5 | |||||
6. | Fekete Alexandra | 32 16 8 SF F | |||
7. | Lešková Daniela | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | (5-8) | Štepitová Nela | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Herdická Vanessa Mia | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Benderová Ela | ||||
6:1 6:3 | |||||
12. | Herdický Alexandra Sofia | 32 16 8 SF F | |||
13. | Chudová Michaela | ||||
6:2 6:2 | |||||
14. | Daubnerová Ivana | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Lešková Alexandra | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Dubcová Ema | 32 16 8 SF F | ||
19. | Šebáková Tamara | ||||
5:7 6:2 6:2 | |||||
20. | Jánošíková Nina | 32 16 8 SF F | |||
21. | Brestovičová Daniela | ||||
6:1 6:0 | |||||
22. | Kačmáriková Tamara | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Jakubcová Katarína | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Borguľová Sandra | 32 16 8 SF F | ||
27. | Šuchterová Nikki | ||||
6:2 6:2 | |||||
28. | Georgievska Hana | 32 16 8 SF F | |||
29. | Hovancová Adriana | ||||
6:2 6:0 | |||||
30. | Orinčáková Ester | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kucbelová Kristína | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Ferjaková K. Dubcová E. | ||||
6:2 6:3 | |||||
2. | Herdický A. Herdická V. | 16 8 SF F | |||
3. | Jakubcová K. Daubnerová I. | ||||
7:6(4) 6:3 | |||||
4. | Kucbelová K. Borguľová S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | ||||
2 | Kucbelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 44 | ||||
3 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 54 | ||||
4 | Herdická Vanessa Mia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TJ Sokol Prešov | 76 | ||||
5 | USP | Borguľová Sandra | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | |||
6 | Štepitová Nela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 84 | ||||
7 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | ||||
8 | Lešková Alexandra | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK GSM Prešov | 102 | ||||
9 | Jánošíková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 112 | ||||
10 | Chudová Michaela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 157 | ||||
11 | Tomášová Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Tatran 2007 Prešov | 205 | ||||
12 | Brestovičová Daniela | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 205 | ||||
13 | Šebáková Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 205 | ||||
14 | Šuchterová Nikki | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 226 | ||||
15 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 242 | ||||
16 | USP | Orinčáková Ester | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC 92 Levoča | 252 | |||
17 | Herdický Alexandra Sofia | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 252 | ||||
18 | Fekete Alexandra | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 272 | ||||
19 | USP | Hovancová Adriana | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 272 | |||
20 | USP | Hrustičová Anett | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC 92 Levoča | 272 | |||
21 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
22 | Kačmáriková Tamara | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC 92 Levoča | |||||
23 | Georgievska Hana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
24 | USP | Lešková Daniela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bardejovské Kúpele | ||||
25 | USP | Benderová Ela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gross Timea | 02. 07. 2020 22:03 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 252 | ||||
2 | Hlavajová Tamara | 03. 07. 2020 09:49 | 2009 | D-d | TC 92 Levoča | |||||
3 | Chabadová Timea | 05. 07. 2020 08:39 | 2007 | D-d | TKM Martin | 51 | ||||
4 | Jalčová Diana | 04. 07. 2020 17:19 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 79 | ||||
5 | Kašťáková Sára | 28. 06. 2020 18:21 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
6 | Kolodžejová Lea | 30. 06. 2020 15:30 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 21 | ||||
7 | Kozmová Lujza | 01. 07. 2020 19:46 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 46 | ||||
8 | Nazadová Bianka | 01. 07. 2020 18:05 | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | 272 | ||||
9 | Ondíková Sofia | 02. 07. 2020 20:59 | 2008 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 242 | ||||
10 | Podolská Diana | 04. 07. 2020 19:43 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 33 | ||||
11 | Salaiová Vanesa | 14. 06. 2020 19:26 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | |||||
12 | Sazonová Evelina | 03. 07. 2020 23:57 | 2007 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 112 | ||||
13 | Tóth Lilla | 05. 07. 2020 06:54 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 36 | ||||
14 | Tóthová Zina | 03. 07. 2020 20:39 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 196 | ||||
15 | Vavrová Yasmin | 04. 07. 2020 21:36 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 |