Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080105 - JH Tenis Akadémia Bratislava | |||
Názov turnaja: | JHTA CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lovinského 43, 811 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Matej Búřil | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904301301, | |||
Kontakt e-mail: | burilmatej@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 12.07.2024 10:00 | V mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 12.07.2024 10:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baánová Sofia | 14.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||||
2 | Bab Viktória Terézia | 14.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
3 | Babincová Sofia | 24.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
4 | Černáková Tereza | 24.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | |||||
5 | Daubnerová Ivana | 16.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
6 | Dimitrova Andrea | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
7 | Ferancová Agnes | 22.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
8 | Hamar Chanel | 16.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 201 | |||||
9 | Hargašová Sofia | 13.06. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
10 | Hlucháňová Nela | 29.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | |||||
11 | Jeric Hana Tereza | 29.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
12 | Kinderová Liliana | 14.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
13 | Kováčová Emília | 20.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
14 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
15 | Markošová Tereza | 03.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
16 | Méryová Nina | 20.05. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
17 | Mračnová Tamara | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
18 | Nemec Timea Tara | 18.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
19 | Palenčíková Petra | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
20 | Parízeková Laura | 06.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
21 | Planická Stella | 28.05. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
22 | Rišková Amélia | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | |||||
23 | Riszdorferová Sophia | 16.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | |||||
24 | Ružičková Charlotte Chloe | 18.05. 2024 | 2010 | S-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 124 | |||||
25 | Salaiová Vanesa | 31.05. 2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | |||||
26 | Ščibranová Nela | 21.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
27 | Shenová Isabella | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 194 | |||||
28 | Urbanová Adela | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 235 | |||||
29 | Vilčeková Daniela | 01.06. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 |