Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TENNISZONE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | CHEMLONSKÁ 2, 06601 HUMENNÉ | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 17.06.2024 | Termín do: | 21.06.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 16.06.2024 09:00 | TAPO |
dorastenky | 48 | 24 | - | 16.06.2024 09:00 | TAPO |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
2 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
3 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 9 | ||||
4 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 12 | ||||
5 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | ||||
6 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | ||||
7 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | ||||
8 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
9 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
10 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | ||||
11 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | ||||
12 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 25 | ||||
13 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | ||||
14 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | ||||
15 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | ||||
16 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | ||||
17 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | ||||
18 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 34 | ||||
19 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | ||||
20 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | ||||
21 | Petráško Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | ||||
22 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
23 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | ||||
24 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | ||||
25 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
26 | NVK | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | |||
27 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | ||||
28 | NVK | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||
29 | USP | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | |||
30 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | ||||
31 | NVK | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||
32 | NVK | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||
33 | NVK | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||
34 | USP | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | |||
35 | USP | Goffa Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné | 214 | |||
36 | USP | Panák Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | ||||
37 | Talama Ostap | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
38 | USP | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Andel Adam | 06. 06. 2024 11:01 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 93 | ||||
2 | Arva Sebastian | 08. 06. 2024 13:44 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
3 | Bartoš Oliver | 13. 06. 2024 19:32 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 36 | ||||
4 | Bekéni Marko | 11. 06. 2024 17:15 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | ||||
5 | Bobošík Martin | 10. 06. 2024 09:18 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | ||||
6 | Bognár Simon | 06. 06. 2024 21:22 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
7 | Czinege Norbert | 27. 05. 2024 23:45 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | ||||
8 | Czinege Richard | 15. 06. 2024 07:27 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | ||||
9 | Danko Peter | 12. 06. 2024 13:22 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
10 | Dráb Filip | 07. 06. 2024 18:37 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 6 | ||||
11 | Horváth Lukáš | 13. 06. 2024 20:16 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 159 | ||||
12 | Ivashko Maksym | 13. 06. 2024 15:34 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
13 | Kecskés Oliver | 14. 06. 2024 11:06 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | ||||
14 | Krajčovič Tomáš | 13. 06. 2024 08:40 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | ||||
15 | Mačej Dominik | 13. 06. 2024 16:44 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 51 | ||||
16 | Maruniak Matej | 08. 06. 2024 15:23 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
17 | Matunák Martin | 13. 06. 2024 20:43 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | ||||
18 | Matušík Lukáš | 09. 06. 2024 20:06 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
19 | Medveď Jakub | 11. 06. 2024 22:50 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | ||||
20 | Mikuš Michal | 15. 06. 2024 07:24 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | ||||
21 | Nemjo Filip | 11. 06. 2024 06:25 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | ||||
22 | Poklemba Filip | 13. 06. 2024 20:02 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 7 | ||||
23 | Solčan Adam | 31. 05. 2024 20:46 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | ||||
24 | Srpoň Martin | 13. 06. 2024 22:43 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | ||||
25 | Turek Sebastian | 07. 06. 2024 19:58 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | ||||
26 | Urbánoš Filip | 11. 06. 2024 20:48 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | ||||
27 | Valko Samuel | 26. 05. 2024 23:58 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
28 | Vanta Michal | 14. 06. 2024 14:08 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | ||||
29 | Zelenák Ivan | 09. 06. 2024 09:41 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | ||||
30 | Zeman Michal | 10. 06. 2024 23:19 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |