Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080105 - JH Tenis Akadémia Bratislava | |||
Názov turnaja: | JHTA CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lovinského 43, 811 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Matej Búřil | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904301301, | |||
Kontakt e-mail: | burilmatej@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 12.07.2024 10:00 | V mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 12.07.2024 10:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Arva Sebastian | 13.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
2 | Bartovič Marko | 12.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | |||||
3 | Budoš Lukáš | 28.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||||
4 | Czinege Norbert | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | |||||
5 | Czinege Richard | 19.05. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
6 | Fano Alex Adam | 16.05. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
7 | Gergeľ Maximilián | 15.05. 2024 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
8 | Gergeľ Sebastián | 15.05. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | |||||
9 | Gramblička Adam | 14.05. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
10 | Hromník Filip | 11.06. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
11 | Hron Alex Maximilián | 20.05. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
12 | Hvorecký Maxim | 15.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 150 | |||||
13 | Chren Lukáš | 23.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
14 | Jasenák Lukáš | 23.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | |||||
15 | Jendrejský Nicolas | 13.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
16 | Kovář Gregor | 15.05. 2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 84 | |||||
17 | Marko Martin | 10.06. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
18 | Matušík Lukáš | 14.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
19 | Nagy Damian | 14.05. 2024 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | |||||
20 | Nemjo Filip | 19.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
21 | Rampach Šimon | 15.06. 2024 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | |||||
22 | Slávik Daniel | 08.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | |||||
23 | Sobihard Peter | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
24 | Urban Filip | 10.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 141 | |||||
25 | Urbánoš Filip | 15.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | |||||
26 | Valko Samuel | 26.05. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Talian Patrik | 12.06. 2024 06:13 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 |