Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100095 - TK TENNis FUN B.Bystrica | |||
Názov turnaja: | 15. ROČNÍK DETI DEŤOM S NADÁCIOU JÁNA KORCA | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Trieda SNP 53, Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Uram Ivan (C) | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Ivan Uram | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915086665, | |||
Kontakt e-mail: | ivouram@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 20.06.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 20.06.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | ||||
2 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 24 | ||||
3 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
4 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 28 | ||||
5 | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | ||||
6 | USP | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 32 | |||
7 | USP | Kunovjánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | |||
8 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 34 | ||||
9 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 36 | ||||
10 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | ||||
11 | Čellár Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | ||||
12 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | ||||
13 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | ||||
14 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
15 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | ||||
16 | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 62 | ||||
17 | Štofan Dominik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | ||||
18 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | ||||
19 | Soboňa Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | ||||
20 | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | ||||
21 | Straňák Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 82 | ||||
22 | Kubáň Leo | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 84 | ||||
23 | Mészáros Patrik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | ||||
24 | Babic Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | 88 | ||||
25 | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 88 | ||||
26 | Lovaš Simon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tlmače | 92 | ||||
27 | NVK | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 120 | |||
28 | USP | Pavličko Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | |||
29 | NVK | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | |||
30 | NVK | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | |||
31 | NVK | Gonda Filip | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | ||||
32 | USP | Dubovec Ivan | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hollý Martin | 13. 05. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 96 | |||||
2 | Lichvár Adam | 19. 05. 2024 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | |||||
3 | Baťala Branislav | 25. 04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | |||||
4 | Paulík Šimon | 23. 04. 2024 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Varga Tadeáš | 10. 06. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ďuris Lucas | 13. 05. 2024 22:12 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 82 | ||||
2 | Krištofovič Lukáš | 15. 06. 2024 23:02 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 |