Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100095 - TK TENNis FUN B.Bystrica | |||
Názov turnaja: | AVG GROUP CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Trieda SNP 53 Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Ivan Uram | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915086665, | |||
Kontakt e-mail: | ivouram@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 12.07.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 12.07.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Eisenreich Maximilian | 13.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
2 | Flašík Rudolf | 23.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK F1 Poprad | 165 | |||||
3 | Chnápko Tomáš | 11.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | |||||
4 | Chovan Matej | 25.05. 2024 | 2013 | M-ch | Top tennis academy Zvolen | ||||||
5 | Korytko Martin | 09.06. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
6 | Krajčo Lukáš | 14.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | |||||
7 | Martančík Richard | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | |||||
8 | Matrtaj Jakub | 19.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | |||||
9 | Oboňa Milan | 05.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK ZZO Čadca | ||||||
10 | Svitek Samuel | 21.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
11 | Tonhajzer Lukáš | 03.06. 2024 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | |||||
12 | Várnai Michal | 21.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Nemec Adam | 16.06. 2024 10:39 | 2013 | M-ch | TK Žilina |