Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Názov turnaja: | TKP CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo námestie 6, 851 01 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šepitka Peter (C) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 15.06.2024 | Termín do: | 17.06.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Ľubomír Kurek | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 14.06.2024 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 14.06.2024 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 12.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Bálintová Adela | 30.05. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 140 | |||||
3 | Beňová Adela | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | ||||||
4 | Böhmová Olívia | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
5 | Böhmová Sofia | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
6 | Červená Zoja | 21.04. 2024 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | |||||
7 | Csibrányiová Hana | 08.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 66 | |||||
8 | Danišová Sára | 04.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | |||||
9 | Debnárová Lucia | 16.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 92 | |||||
10 | Dedíková Nela | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 | |||||
11 | Demeterová Paulína | 07.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
12 | Domaracká Viktória | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | |||||
13 | Fuchsová Alžbeta | 18.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 113 | |||||
14 | Gombarček Rebeka | 08.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
15 | Gregušová Marína | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | |||||
16 | Grujbárová Stela | 21.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 179 | |||||
17 | Hadidom Naomi | 20.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
18 | Halecká Ema | 25.04. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
19 | Havrlentová Tamara | 26.04. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
20 | Hlubíková Hana | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
21 | Hodničová Nikola | 11.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
22 | Hortová Viktória | 26.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||||
23 | Chamillová Karolína | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 56 | |||||
24 | Chopovdia Nikol | 18.04. 2024 | 2012 | M-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
25 | Jánošíková Diana | 15.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
26 | Kalášková Marcela | 26.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | 104 | |||||
27 | Križanská Michaela | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
28 | Kubišová Tamia | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | |||||
29 | Kukučková Ema | 21.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
30 | Laššová Gréta | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 79 | |||||
31 | Lopuchovská Michaela | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | |||||
32 | Luciaková Nina | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
33 | Lukáčová Lilien | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Júliusa Pántika Bratislava | ||||||
34 | Lyžičiarová Radoslava | 22.04. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
35 | Marhevková Michaela | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | 169 | |||||
36 | Miklošová Ema | 21.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
37 | Mišurová Tereza | 23.04. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | |||||
38 | Novotná Nikol | 21.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
39 | Pajtášová Sára | 18.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
40 | Pätoprstá Hana | 20.04. 2024 | 2012 | M-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 99 | |||||
41 | Petrovičová Lara | 15.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 140 | |||||
42 | Radošovská Izabela | 21.05. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
43 | Raymonds Emily Oluchi | 17.04. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
44 | Remeníková Zara | 20.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
45 | Rodinová Viktória | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
46 | Škodáčková Kristína | 02.05. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
47 | Škrabáková Victoria | 21.04. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
48 | Slabá Stela | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
49 | Šramková Mia | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 72 | |||||
50 | Steiger Emma | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 228 | |||||
51 | Šujanová Lukrécia | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 228 | |||||
52 | Šullová Linda | 17.05. 2024 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
53 | Šúryová Nina | 02.05. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
54 | Tanková Tiffany | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 78 | |||||
55 | Tokošová Sára | 31.05. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | |||||
56 | Trenčanová Nina | 07.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Moravský Svätý Ján | 150 | |||||
57 | Vargová Vanesa | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
58 | Zemanová Tatiana | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
59 | Židková Miroslava | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 228 | |||||
60 | Žilinčíková Zoe | 21.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
61 | Zimová Sofia | 22.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dzurillová Barbora | 29.05. 2024 07:43 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | |||||
2 | Kabátová Tamara | 18.05. 2024 14:59 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
3 | Palaštová Simona | 22.05. 2024 10:36 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | ||||||
4 | Palečková Sofia | 27.05. 2024 11:49 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | |||||
5 | Sukupčáková Melánia | 26.05. 2024 10:47 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | |||||
6 | Vrtoch Mia | 31.05. 2024 10:41 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava |