Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110065 - TK DRANaM Košice | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vysokoškolská 4, 04001 Košice | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dragun Anton (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Kurpas Martin (C) | |||
Termín od: | 12.12.2020 | Termín do: | 15.12.2020 | |
Kontakt: | Anton Dragun | |||
Kontakt tel.: | byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232, | |||
Kontakt e-mail: | anton.dragun@dranam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 12. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
ženy | 32 | 16 | - | 11.12.2020 9:00 | VsTZ |
Poznámky:
upravené podmienky, za ktorých sa môžu konať HMR
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Dragun Anton, ZVR: Kurpas Martin
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Knapová Tamara | ||||
6:2 6:3 | |||||
2. | Šarinová Sára | 32 16 8 SF F | |||
3. | Stolárová Lenka | ||||
6:3 6:2 | |||||
4. | Svatošová Miroslava | 32 16 8 SF F | |||
5. | Grešová Ivana | ||||
6:1 6:1 | |||||
6. | Kalašová Zuzana | 32 16 8 SF F | |||
7. | Trebuňová Zuzana | ||||
6:4 6:3 | |||||
8. | Paveleková Zuzana | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Knapová Tamara | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 18 | ||||
2 | Paveleková Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2001 | Ž | TK DRANaM Košice | 47 | ||||
3 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 94 | ||||
4 | Stolárová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | ||||
5 | Grešová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 107 | ||||
6 | Lukáčová Sandra | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 107 | ||||
7 | Šarinová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 115 | ||||
8 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 125 | ||||
9 | Zaicová Daniela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 155 | ||||
10 | Kolesárová Ema | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Dargov | 176 | ||||
11 | Macejová Daniela | 31.10.2023 !!! | 2000 | Ž | 1.TC Humenné | 176 | ||||
12 | Feketeová Liliana | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 176 | ||||
13 | Svatošová Miroslava | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 176 | ||||
14 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
15 | Trebuňová Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | |||||
16 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
17 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bérešová Laura | 11. 12. 2020 08:24 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 29 | ||||
2 | Brestovičová Daniela | 11. 12. 2020 07:44 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
3 | Cvanciger Lilly | 09. 12. 2020 12:37 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 85 | ||||
4 | Fedáková Viktória | 04. 12. 2020 21:35 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 176 | ||||
5 | Gombitová Alexandra | 09. 12. 2020 15:29 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 155 | ||||
6 | Husárová Martina | 08. 12. 2020 10:59 | 1996 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 67 | ||||
7 | Martinková Michaela | 09. 12. 2020 12:15 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | |||||
8 | Podolská Diana | 10. 12. 2020 14:11 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | |||||
9 | Šafárová Sophia Sara | 10. 12. 2020 17:18 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 64 |