Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Boleman Tomáš (A) | |||
Termín od: | 07.06.2021 | Termín do: | 11.06.2021 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 06. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší dorastenci | 48 | 24 | - | 06.06.2021 9:00 | STZ |
mladšie dorastenky | 48 | 24 | - | 06.06.2021 9:00 | STZ |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
nominačné ktirériá na ME družstiev a jednotlivcov
Rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram, správa
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Doležal Miloslav, ZVR: Boleman Tomáš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Krajčí M. Norrman S. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Ihring W. Kohút A. | ||||
6:3 6:3 | |||||
4. | Bairo D. Bíly P. | 32 16 8 SF F | |||
5. | Ondrášik A. Kido M. | ||||
7:6(4) 6:1 | |||||
6. | Dráb F. Balaščák D. | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Kompiš A. Chovanec J. | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Pivník O. Papuščák Š. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Bognár S. Vaco M. | ||||
7:5 2:6 10:7 | |||||
12. | Markovič M. Fičor O. | 32 16 8 SF F | |||
13. | Hron A. Guzmický D. | ||||
3:6 6:0 10:5 | |||||
14. | Melaga S. Paulovič N. | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Halahija N. Jakubovič X. | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Hulín P. Bottlik R. | 32 16 8 SF F | ||
19. | Chren P. Kecskés O. | ||||
7:6(5) 6:4 | |||||
20. | Naňo M. Medveď J. | 32 16 8 SF F | |||
21. | Kral E. Madej J. | ||||
1:6 6:4 11:9 | |||||
22. | Lapšanský A. Novák K. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Safko S. Tóth B. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Talajka T. Michalica A. | 32 16 8 SF F | ||
27. | Paulík M. Srnánek M. | ||||
6:3 6:1 | |||||
28. | Paulovčák S. Jánošík T. | 32 16 8 SF F | |||
29. | Puskeiler M. Karovič J. | ||||
6:2 6:3 | |||||
30. | Jankech M. Letavay M. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Guzoň S. Schwarc D. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 7 | ||||
2 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 18 | ||||
3 | Schwarc David | 31.10.2025 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 21 | ||||
4 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 23 | ||||
5 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 30 | ||||
6 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 31 | ||||
7 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 35 | ||||
8 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 37 | ||||
9 | Bottlik Richard | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 49 | ||||
10 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 51 | ||||
11 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 51 | ||||
12 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 58 | ||||
13 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 63 | ||||
14 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 68 | ||||
15 | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 69 | ||||
16 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
17 | NVK | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 79 | |||
18 | NVK | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 80 | |||
19 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 82 | ||||
20 | NVK | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 83 | |||
21 | NVK | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 90 | |||
22 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 91 | ||||
23 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 91 | ||||
24 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 93 | ||||
25 | Puskeiler Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 98 | ||||
26 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 98 | ||||
27 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 98 | ||||
28 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | ||||
29 | NVK | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 106 | |||
30 | WC | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 109 | |||
31 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 113 | ||||
32 | WC | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 117 | |||
33 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 118 | ||||
34 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 126 | ||||
35 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 126 | ||||
36 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 131 | ||||
37 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 156 | ||||
38 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 177 | ||||
39 | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 185 | ||||
40 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 185 | ||||
41 | NVK | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 185 | |||
42 | WC | Dráb Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 185 | |||
43 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 185 | ||||
44 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
45 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
46 | USP | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||
47 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
48 | USP | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dvorský Daniel | 29. 04. 2021 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||||
2 | Macák Milan | 25. 04. 2021 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 111 | |||||
3 | Rogulski Yannik | 16. 05. 2021 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 113 | |||||
4 | Vateha Matúš | 10. 04. 2021 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 113 | |||||
5 | Hlivjak Oliver | 18. 05. 2021 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 126 | |||||
6 | Bušniak Michal | 03. 05. 2021 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 136 | |||||
7 | Linhart Martin | 13. 05. 2021 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 149 | |||||
8 | Hubinský Július | 26. 04. 2021 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 153 | |||||
9 | Arva Sebastian | 02. 05. 2021 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 156 | |||||
10 | Deen Mojmír | 18. 05. 2021 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 185 | |||||
11 | Németh Martin | 05. 05. 2021 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 185 | |||||
12 | Karasz Milan | 15. 04. 2021 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | ||||||
13 | Grendel Adam | 13. 05. 2021 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
14 | Kurčík Adam | 20. 04. 2021 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
15 | Vrba Miloslav | 16. 04. 2021 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | ||||||
16 | Solčan Adam | 23. 05. 2021 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | ||||||
17 | Malec Štefan | 21. 05. 2021 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Fičor Oskar | 26. 05. 2021 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 106 | |||||
2 | Volník Nicholas | 28. 05. 2021 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 110 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartoš Oliver | 05. 06. 2021 11:53 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 180 | ||||
2 | Benian Oskar | 05. 06. 2021 17:46 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Hanušovský Lukáš | 05. 06. 2021 09:51 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
4 | Jaroščák Maximilián | 11. 06. 2021 22:09 [N] | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 156 | ||||
5 | Krahulec Martin | 30. 05. 2021 19:12 | 2008 | D-ch | TK Senica | |||||
6 | Krcho Dávid | 28. 05. 2021 22:45 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 180 | ||||
7 | Krnáč Samuel | 05. 06. 2021 08:35 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 39 | ||||
8 | Kulich Lukáš | 06. 06. 2021 07:59 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 156 | ||||
9 | Lábaj Patrik | 29. 05. 2021 12:29 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 62 | ||||
10 | Lazarčík Markus | 28. 05. 2021 08:59 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 29 | ||||
11 | Macháč Max Mikuláš | 06. 06. 2021 13:02 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
12 | Matunák Martin | 04. 06. 2021 19:37 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
13 | Poklemba Filip | 01. 06. 2021 22:29 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 86 |