Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110066 - TKM Betliar | |||
Názov turnaja: | BETLIARSKY POHÁR | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Polomská 553, 04921 Betliar | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mikuš Jozef (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Dulík Rudolf (C) | |||
Termín od: | 29.06.2024 | Termín do: | 01.07.2024 | |
Kontakt: | PaedDr. Jozef Mikuš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907975819, | |||
Kontakt e-mail: | jozefmikus@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 28.06.2024 9:00 | TKM Betliar |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 28.06.2024 9:00 | TKM Betliar |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beličáková Alica | 02.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
2 | Capandová Alexandra | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
3 | Daňková Alexandra | 30.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | |||||
4 | Dzurillová Barbora | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | |||||
5 | Erdélyi Olívia | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | |||||
6 | Gáliková Anetka | 15.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
7 | Hajdučková Stella | 03.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
8 | Holienková Amia | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
9 | Horvátová Alexandra | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
10 | Chrenková Eliška | 25.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | |||||
11 | Janáčiková Petra | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | |||||
12 | Keršáková Jana | 02.05. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | |||||
13 | Kováčiková Soňa | 04.06. 2024 | 2011 | S-d | Cassovia Tennis Academy Košice | 163 | |||||
14 | Kundriková Elena | 20.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 99 | |||||
15 | Libáková Kamila | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
16 | Lichvárová Lilla | 19.05. 2024 | 2010 | S-d | TJT Michalovce | 124 | |||||
17 | Lišková Nina | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||||
18 | Lopuchovská Michaela | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
19 | Mihalovičová Sofia | 06.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | |||||
20 | Puškárová Nela | 26.05. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 168 | |||||
21 | Riesová Tamara | 12.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | 132 | |||||
22 | Ščibranová Adela | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
23 | Stanková Sophia Laura | 30.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
24 | Úradniková Natália | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
25 | Vargová Vanesa | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
26 | Volfová Lara | 16.05. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 16.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Horňáková Zara | 15.06. 2024 10:15 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | |||||
2 | Jeníková Lota | 15.05. 2024 12:12 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | |||||
3 | Kabátová Tamara | 11.06. 2024 22:24 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | ||||||
4 | Tomášová Lea Olívia | 15.05. 2024 09:24 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 |