Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100095 - TK TENNis FUN B.Bystrica | |||
Názov turnaja: | 15. ROČNÍK DETI DEŤOM S NADÁCIOU JÁNA KORCA | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Trieda SNP 53, Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Uram Ivan (C) | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Ivan Uram | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915086665, | |||
Kontakt e-mail: | ivouram@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 20.06.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 20.06.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Moussa Aaliyah | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | ||||
2 | Pavlovičová Dominika | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 30 | ||||
3 | Kutejová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | ||||
4 | Kebísková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | ||||
5 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
6 | Grešová Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 48 | ||||
7 | Čaplovičová Nina | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | ||||
8 | Forgáčová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | ||||
9 | Böhmová Emma | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | ||||
10 | Gažová Anabela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
11 | Skládalová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | ||||
12 | Erdélyi Olívia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | ||||
13 | Ružičková Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 62 | ||||
14 | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | ||||
15 | Mihalovičová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | ||||
16 | Úradniková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | ||||
17 | Kaščáková Martina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 75 | ||||
18 | Skřivanová Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | ||||
19 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | ||||
20 | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
21 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
22 | Hudačeková Tamara | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 89 | ||||
23 | Valičeková Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | ||||
24 | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | ||||
25 | USP | Michaláková Tamara | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | |||
26 | NVK | Haríková Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||
27 | NVK | Hajdučková Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||
28 | NVK | Mojžišová Ela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 137 | |||
29 | USP | Janáková Zoe | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | |||
30 | USP | La Rosa Sara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 194 | |||
31 | NVK | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||
32 | USP | Kašparová Hanka | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 257 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Leštáková Laura | 22. 04. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | |||||
2 | Glázerová Nina | 19. 05. 2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 106 | |||||
3 | Chrenková Eliška | 25. 05. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | |||||
4 | Tajtáková Izabela | 28. 05. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | |||||
5 | Mlynarčíková Elisa | 29. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 128 | |||||
6 | Cvíčelová Sofia | 15. 05. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | |||||
7 | Turoňová Tamara | 11. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 198 | |||||
8 | Rebrošová Veronika | 05. 05. 2024 | 2011 | S-d | ŠKT Kremnica | 257 | |||||
9 | Kutejová Natália | 06. 06. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
10 | Zemanová Tatiana | 31. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Holincová Nikoleta | 14. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bugárová Hana | 11. 06. 2024 13:58 | 2010 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 80 | ||||
2 | Daňková Alexandra | 30. 05. 2024 09:52 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | ||||
3 | Ferková Vanesa | 04. 06. 2024 21:16 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
4 | Janotková Valéria | 09. 05. 2024 18:00 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | ||||
5 | Jeric Hana Tereza | 04. 05. 2024 16:02 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | ||||
6 | Lišková Nina | 15. 06. 2024 03:51 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
7 | Poništová Tereza | 19. 05. 2024 12:32 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 112 | ||||
8 | Sabová Sofia Mia | 28. 05. 2024 15:56 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 |