Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110039 - 1.TC Humenné | |||
Názov turnaja: | HUMENNÉ 2016 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Chemlonská 2, Humenné | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 03.09.2016 | Termín do: | 04.09.2016 | |
Kontakt: | Ladislav Mochnacký | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905809038, | |||
Kontakt e-mail: | mochnacky@azet.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 09. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | neurčené | |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | neurčené |
Poznámky:
Rozpis, výsledky útecha CH+D, správa
VR: Milan Pavlovčík
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Smoleňová Natália | ||||
6:2 | |||||
2. | Ferjaková Karin | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jalčová Diana | ||||
6:2 | |||||
4. | Maruščáková Zuzana | 32 16 8 SF F | |||
5. | Uličná Patricia | ||||
6:4 | |||||
6. | Kozmová Lujza | 32 16 8 SF F | |||
7. | Dienešová Dagmar | ||||
6:0 | |||||
8. | Grabanová Stella | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Smoleňová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
2 | Grabanová Stella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
3 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
4 | Gajdošová Alexandra | 31.10.2021 !!! | 2006 | D-d | 1.TC Humenné | |||||
5 | Herdická Vanessa Mia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TJ Sokol Prešov | |||||
6 | Herdický Alexandra Sofia | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | |||||
7 | Hubová Emma Sabína | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | |||||
8 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
9 | Uličná Patricia | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
10 | USP | Semanová Alexandra | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||
11 | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
12 | Herdický Patrícia Zara | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
13 | Semanová Zuzana | 31.10.2017 !!! | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | |||||
14 | Dienešová Dagmar | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | |||||
15 | Ďurianová Karin | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
16 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
17 | Bickovčinová Zuzana | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | 1.TC Humenné | |||||
18 | Demečková Dáša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
19 | Straková Simona | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | |||||
20 | Hnatová Annamária | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | |||||
21 | Maruščáková Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
22 | Kucbelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bučková Klára | 30. 08. 2016 21:30 | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | |||||
2 | Fogošová Timea | 31. 08. 2016 19:43 | 2006 | D-d | 1.TC Humenné | |||||
3 | Forgáčová Viktória | 02. 09. 2016 07:43 | 2006 | D-d | Východoslovenský tenisový zväz | |||||
4 | Ftorková Ella | 05. 08. 2016 08:00 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | |||||
5 | Gonosová Ester | 29. 08. 2016 08:14 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
6 | Kolodžejová Lea | 02. 08. 2016 21:56 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
7 | Krajmer Karolína | 30. 08. 2016 21:45 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
8 | Mlynarčíková Tímea | 29. 08. 2016 08:32 | 2006 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
9 | Podolská Diana | 30. 08. 2016 17:41 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | |||||
10 | Štepitová Nela | 01. 09. 2016 18:20 | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | |||||
11 | Tóth Lilla | 01. 09. 2016 21:27 | 2007 | D-d | TKM Betliar | |||||
12 | Zmijová Lillian | 30. 08. 2016 21:33 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov |