Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | YONEX CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kališ Branislav (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bača Michal (C) | |||
Termín od: | 09.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Lukáš Kličimunka | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944636535, | |||
Kontakt e-mail: | lukas.klicimunka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 08.07.2024 9:00 | TK ŽILINA |
dorastenky | 48 | 24 | - | 08.07.2024 9:00 | TK ŽILINA |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamcová Petra | 25.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | |||||
2 | Bab Dominika Elizabeth | 15.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | |||||
3 | Bočáková Nina | 14.06. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
4 | Bohunčáková Stela | 25.05. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
5 | Capandová Alexandra | 09.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
6 | Čaplovičová Nina | 20.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 344 | |||||
7 | Červenková Sofia | 17.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | |||||
8 | Daubnerová Ivana | 16.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
9 | Dimitrova Andrea | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
10 | Ferancová Agnes | 22.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
11 | Fuchs Vivien | 10.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Nová Dubnica | 100 | |||||
12 | Hargašová Sofia | 12.05. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
13 | Hetešová Sophie | 02.06. 2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | |||||
14 | Holienková Amia | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
15 | Jakubcová Katarína | 15.05. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
16 | Jalčová Diana | 15.06. 2024 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | |||||
17 | Jávorková Karin | 22.05. 2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | |||||
18 | Kissová Ema | 04.06. 2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | 103 | |||||
19 | Kolodžejová Lea | 03.06. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | |||||
20 | Košútová Lara | 14.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | |||||
21 | Kováčová Emília | 10.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
22 | Krajmer Karolína | 30.05. 2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 9 | |||||
23 | Kubalová Lilien | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
24 | Kuriľáková Nela | 16.06. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | |||||
25 | Lalíková Michaela | 19.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | |||||
26 | Martinková Katarína | 29.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
27 | Méryová Nina | 20.05. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
28 | Miklánková Sára | 13.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 120 | |||||
29 | Mokrá Vanesa | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
30 | Morháčová Miriam | 10.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 52 | |||||
31 | Novotná Simona | 20.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | |||||
32 | Palanová Adela | 01.06. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
33 | Palenčíková Petra | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
34 | Petríková Dominika | 09.05. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
35 | Pirohová Dominika | 14.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | |||||
36 | Planická Stella | 11.05. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
37 | Rablánska Flóra | 31.05. 2024 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | |||||
38 | Riszdorferová Sophia | 16.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | |||||
39 | Salaiová Vanesa | 31.05. 2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | |||||
40 | Ščibranová Nela | 21.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
41 | Švorcová Stella Izabela | 25.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | |||||
42 | Tomašovičová Lea | 18.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | |||||
43 | Troshyna Mariia | 22.05. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||||
44 | Uherčíková Alena | 10.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | |||||
45 | Valenčíková Diana | 09.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
46 | Vallová Karin | 12.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
47 | Velits Natalie | 26.05. 2024 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | |||||
48 | Weissová Ema | 07.06. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
49 | Zathurecká Zoja | 17.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
50 | Zitová Tamara | 14.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kozmová Lujza | 12.06. 2024 18:49 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | |||||
2 | Pauková Sofia | 11.06. 2024 08:32 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | |||||
3 | Rogulski Bianka | 15.06. 2024 19:02 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
4 | Ružičková Simona | 07.06. 2024 19:59 | 2010 | S-d | TK Žilina |